Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik zsírégetö a legjobb...

Phoenix25 kérdése:

Melyik zsírégetö a legjobb edzéshez?

Figyelt kérdés

- szeretnék edzés melett elégetni a felesleges zsirt. szálkásítani hogy jobban látszodjanak az izmaim.


76kg 177cm vagyok.

19 éves.

heti 4x edzek 2nap kardio.

scitec pfx? re style a scitectöl?



2015. szept. 27. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél zsírt égetni, ahhoz szálkásító étrend kell, zsírégető tabletta nem fogja neked instant égetni a zsírodat, az pusztán besegít, ha az étrended indokolja a fogyást.
2015. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jó szálkásító étrend működik mindenféle "zsírégető" nélkül is, viszont semmilyen "zsírégető" nem működik szálkásító étrend nélkül, max. 2-3%-ot tesz hozzá a sikerhez, ezért az árát érdemesebb másra költeni.
2015. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor segitsetek az etrendben.
2015. szept. 27. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból időről időre kipróbálok egy-egy zsírégetőt, de soha nem tapasztaltam semmilyen hatást. Most például stagnál a súlyom, a tápanyagokat meg már nincs hova csökkenteni, és hiába nyomtam be egy doboz full burnt, nem ért semmit. A 200 mg koffeintől első nap megfejeltem az íróasztalt, úgy beálmosodtam, utána meg semmit nem éreztem tőle, a súlyom pedig ugyanúgy stagnál tovább.
2015. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat akkor kilove :) köszi sracokk!!!:)
2015. szept. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!