Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem edzeni és a hasamon...

Elkezdtem edzeni és a hasamon nem egyenletesen vannak a kockák . :- ( tudom, hogy ez öröklődő meg stb. de ezt nem lehet valahogy megoldani?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen nem tudsz változtatni.
2015. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HarciCsiga ***** válasza:
Senkinek sem egyenloek ha csak kicsit van elcsuszva akkor nagyobb izomtomeggel kevesbbe latszik viszont
2015. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nekem eléggé ..nagyon
2015. szept. 29. 18:14
 4/5 Szergej55 ***** válasza:
Dolgozd fel, ez nagyjából senkinek sem tökéletes. Na meg a többi izomnál sem.
2015. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár a többiek már leírták, az izmok tapadása, formája olyan, amilyen, genetika, Te csak edzeni tudod őket, amiktől megváltozik a méretük, a többit nem tudod befolyásolni.

Rengeteg embernek nagyon asszimetrikusak a kockái. Még a legprofibb testépítők sem mind szimmetrikusak :D Ez nem akkora gond. Persze, a szimmetria általában esztétikusabb, ha az ember kinézetéről van szó, de ezzel nem lehet mit tenni s annyira nem is tragikus a helyzet. Örülj, hogy pl. megvan mindkét nagy mellizmod, van, akinek csak az egyik... S még az sem akkora gond, mert el lehet vele működni az életben, csak nem néz ki jól.

2015. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!