Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lehet akkora a karom?

Mennyi idő lehet akkora a karom?

Figyelt kérdés

Jó edzessel (napi 1-1.5 ora), jo kajaval, tomegnovelővel, feherjevel, kreatinnal, gyors ch val, es c vitaminnal mennyi idő lenne 27-ről 34-35-36 - ra növeli a karom méretét?:)

Tomegnovelo étrendel is ugyanúgy, vagy kevesbe, esetleg jobban nő a karom? Segitsetek légyszíves, nagyon fontos:) egyébként kb 172 cm, es 59 kg vagyok.. Kicsit vekony:D.. Szóval segitsetek légyszíves:))



2015. okt. 4. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan, szerinted étrenddel, vagy étrend nélkül nősz jobban? Nem edzünk minden nap. Annak lehet realitása, hogy egy izomcsoportot háromszor edzel meg egy héten, de akkor teljes testes edzéssel, és úgy, hogy kevesebb sorozatot csinálsz, tehát az összvolumen ugyanannyi, mintha heti egyszer edzetted volna meg.


Nem lehet megmondani, mennyi idő. Csináld, azt meglátod.

2015. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én edzettem fél évet kaja nélkül..ettem mindent amit láttam,csak,hogy legyen meg a napi fehérjém..(ez sajnos a pénzügyi helyzetem miatt volt így) 84 kg voltam..36-37-es kar,jó zsíros volt..Nyáron leszálkásítottam,de még akkor is gagyi kajám volt..sok gyümölcs tojás..ennyi volt az étrendem..Most 1 hónapja van rendes kajám,74kg vagyok 35-36-37-es szálkás kézzel. :) Ha van kajád és egy jó edzésterved akkor megállíthatatlan vagy. :D TAPASZTALAT..
2015. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 hónap. Először gyorsan nő, még ha étrended sincs.
2015. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!