Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez így tömegeléskor?

Jó ez így tömegeléskor?

Figyelt kérdés
74,2kg vagyok,H-K-Sz-Cs-P edzek,Péntek este lefutok mindig 6 km-t egyhuzamba,utána Szombaton lent húzódszkodok 1-1 órát,egyet délután egyet estefele és utána futok még 2km-t,Vasárnap 1 órát húzódzkodok lent és végzek különféle gyakorlatokat.Kajám 180g fehérje/nap 250-280g ch/nap 30-40-50g zsír/nap.Jó lesz ez így?Jelenleg a 80kg a cél,még február vagy márciusig el akarom érni a 80kg-t. :)

2015. okt. 4. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzésfüggő, ha az edzésterv rendben van, működnie kéne. Azt a húzóckodást nem értem miért kell, a futás helyett célszerűbb a kerékpár, lépcsőzés. Ha mellé a kaja is tényleg jó akkor működnie kell, de még így is testalkat függő. Egyél kicsit többet annál mint amennyit tudsz és akkor menni fog! :D
2015. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Kaja megvan, aludj sokat, szedj vitamint. Szerintem menni fog.
2015. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat.Rendicsek. :) Suli miatt sajnos napi max 7 órát tudok aludni..+ a buszon szoktam néha.. :D
2015. okt. 4. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van. Hétvégén bírom magam rendesen kipihenni.
2015. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg ha nem kell sokat tanulni, akkor lefekszek délután egy kicsit.
2015. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!