Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkor olvasd el, ha értessz...

Akkor olvasd el, ha értessz hozzá. (Szteroid) (? )

Figyelt kérdés

Hello.

A kérdésem a következő lenne:

Ha valaki külsőleg növeli a tesztoszteron szintjén,akkor annak egy része ösztrogénhez hasonló hormonná aromitizálódik,ami az egyik legjelentősebb női nemi hormon.(Javítsatok ki,ha tévedek)

Az ösztrogén milyen hatást fejt ki férfiaknál,azon belül pedig leginkább a mellre kifejtett hatására lennék kíváncsi.(A többire csak futó jelleggel.)


Ui.:A kérdés teljes mértékben a kíváncsiságom miatt jött létre,és nem a szteroid kúra nemvárt mellékhatását szeretném megtudni.


-Minden választ értékelni fogok.-



2015. okt. 4. 16:30
 1/9 HarciCsiga ***** válasza:
Gynecomastia,konyebben vizesedik/zsirosodik az ember plusz vannak kevesbbe es erosebben aromatizalodo szteroidok peldaul egy anavar kevesbbe aromatizalodik normal esetben mint egy methadinon tartalmu keszitmeny.
2015. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előbb el kell olvasni, hogy rájöjjön az ember, hogy ért-e hozzá.
2015. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen egyet ertek veled,kedves utolso,fogalmazhattam volna jobban is.

1#:Koszonom szepen a valaszt.

2015. okt. 4. 17:03
 4/9 biohazardxxx válasza:

Haligali.


Én teszteltem tesztoszteron készítményt (enantat 250) 2 hónapon át heti két ampulla ment és tudok róla mesélni:

pozitív:

- Erőben megdob rendesen, libidó a plafont veri, gyors regenerálódás...

Negatív: ösztrogén keletkezik részben amit provival vagy zitazoniummal csökkenthetünk de igy is lehetnek helyes kis nőies csöcseid tőle, herezsugor, átmeneti impotencia, testszőrzet növekedés...


Én ezeket tapasztaltam. a bimbóm kicsit nőies lett az antiösztrogének mellett is bár hcg-t nem nyomtam a kúra végén mivel úgy éreztem nem kell... hiba volt...


Szóval összegzésben nem érte meg de tapasztaltabb lettem :)

2015. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez erősen függ az egyéntől, van akinek heti 2g tesztó sem nagyon gond de van aki 600 szuszitól már gynot kap. Jelentősen lehet csökkenteni a mellèkhatásokat provival vagy más AI-val, a gynora pedig ott a letrozol és arimidex amik szèpen eltüntetik.
2015. okt. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma 21:54.

A kura abbahagyasa utan mit tapasztaltal?vissza estel,ha igen,mennyit,es milyen gyorsan?

2015. okt. 5. 08:17
 7/9 biohazardxxx válasza:
100%

mentálisan estem vissza inkább... Mai napig nehéz elviselnem hogy cuccal mire voltam képes és tisztán mennyire nehéz eljutni arra a szintre. és minden edzésen szembesülök vele!!! hiába vagyok nagyobb mint régen de mégsem tudok pl annyival gugolni mint akkor. De ebbe bele kell nyugodni és elfelejteni majd idővel elmúlt és ma sokkal elszántabban edzek mint régen. hozááteszem emiatt az incidens miatt nem edzettem több mint egy évig mert nem éreztem késztetést rá.


Egyik rokonom elég keményen tolta (ne kérdezd hogy mit mert szinte mindent megevett és beszurt) és neki mikor abba kellet hagyni mert gyereket tervezett az élettársával akkor összeesett -20kg legalább, akkor csak azt vette észre hogy csöpög a pisa magától és hipoander lett, majd depressziós és kicsit behüjült...


Megérni annak éri meg aki eljutott egy olyan szintre hogy onnantól már nem lesz jobb csak kox által éshasznot tud belőle húzni.ez az én véleményem ::)


Ha pedig van olyan aki azt mondja toljad mert nősz mint a gomba jusson eszedbe az én történetem és legalább megúszod azt amit én beszoptam :)

2015. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

En nem tervezem a szteroidok hasznalatat.

En a kinezet,es az egezsegem miatt csinalom ezt a sportot,es a celom,hogy genetikai hatarom legtetejere eljussak.

Koszonom a torteneteket,remelem mas is tanul belole.:)

2015. okt. 7. 10:31
 9/9 biohazardxxx válasza:
100%
óóó hát igazán nincs mit és sok sikert a céljaidhoz. :)
2015. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!