Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Betartom a tömegnövelő étrende...

Betartom a tömegnövelő étrendem de nem hízom miert?

Figyelt kérdés
66 kg rol keztem 4 hónapja most 69 vagyok. Kicsit zsíros de 4hónap alatt 6% lement. Betartom az edző által előírt étrendet de nem hízok. 5g rizst eszek teszsúly kg-ként. 3db sulyzós edzes 8 ismetlessel kb nagy sullyal es 2x megyek hetente MMA ra. Attol tartok hogy ez befolyáslja a fejlődésem mivel felér 2 óra kardio edzéssel. Emelem folyamatosan a rizst most jelenleg 350g eszek naponta. Tömegnövelok kizarva

2015. okt. 6. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Emelj a ch-n.
2015. okt. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdőként dobd a francba a mérleget...

Ne a súlyoddal foglalkozz, hanem azzal, hogy fejlődsz e az edzésben, nőnek e a súlyok, amikkel a gyakorlatokat végzed, ha igen, de a súlyod nem változik, vagy ingadozik, annak az az oka az esetek nagytöbbségében, hogy a testben folyamatosak az építő és lebontó folyamatok, az edzetlen tunya tested pedig éppen egy testkompozíció változáson megy keresztül... Ne a súlyoddal foglalkozz elsődlegesen, hanem a gyakorlatok szabályosságával és azzal, mit mutat a tükör.

2015. okt. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy működik, hogy te majd folyamatosan fejlődni fogsz.
2015. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a válaszokat
2015. okt. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!