Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Származhat valamilyen probléma...

Származhat valamilyen probléma abból, hogy valaki 10 tojást eszik meg naponta?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenki meg fog utálni a közeledben lenni, a rettenetes gázok miatt amiket a világra szabadítasz...
2015. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Azért az már sok koleszterint jelent.
2015. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Hipeekoleszterinaemia hosszú távon
2015. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
És a koleszterinnel nincs semmi probléma... Csak ha egy elavult gyógyszermaffia félrevezetés.
2015. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a halàlozàsi ràtàkat vezető keringèsi elègtelenségek kockàzati tènyezőit. Orvosira jàrok csak nem hazudnak a professzorok
2015. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Az elhízásnak és a mozgásszegény életmódnak ami a halálozási rátád eredményeit eredményezi, nem sok köze van ahhoz, mennyi epét fogyasztasz a kajádban...
2015. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy nem. Én több éve már naponta minimum 10-et megeszek, mert ingyen kapom és semmi negatív dolog eddig nem jelentkezett. A koleszterinszintem pedig alacsony, úgyhogy nem kell beszarni a hülye híresztelésektől.
2015. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Anoním gyakorikérdéses válaszoló meg bármit mondhat... Én pl rakéta mérnök vagyok a NASA nál...
2015. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Nyilvàn több tènyező együtt okozza a keringési problémákat, gondoltam ezt nem kell magyaràzni. Az egyil rizikófaktor a hiperkoleszterinaemia. És nylvànvalóan nem azt àllítom hogy teljesen ki kell zàrni a koleszterint (ez amúgy is kb lehetetlen meg nyilvàn hülyeség is, hiszen rengeteg esszenciàlis folyamat alapja megfleelő mennyiségben), de napi 10 hosszútàvon nagy valószìnűsèggel okoz problèmàkat. Mindenkinek van egy ismerőse akinek az ismerőse zsírt eszik kólàval ès kockacukorral èz 90èvig èl de valamièrt a nagy àtlagra nem ez jellemző.
2015. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ó nekem nem öreg ismerősöm van, hanem orvos, történetesen Dr. Lenkei Gábor.

Youtube-on bárki megnézheti véleményét a koleszterinről, és mivel gyakorlatilag megmentette az életemet, inkább hallgatok rá, mint egy anoním valószínűleg kamu orvostan hallgatóra gyk-ról.

2015. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!