Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány mg az a tesztó mennyiség...

Hány mg az a tesztó mennyiség amennyivel az első kúrát kezdeni szokták?

Figyelt kérdés
átlagban 500mg-t lehet olvasni, de sokan azt mondják hogy akár 200mg-vel is durva fejlődést lehet elérni. valóban?

2015. okt. 10. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én a ződ dzsámbóra tenném a voksom.

van benne vagy 10 hatóanyag, vörös zoli is megdagadt tőle, mint a réti néger gyapotszedés közben.

2015. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ
2015. okt. 10. 14:56
 3/17 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom elképzelni, hogy te ilyen témában tényleg gyakorikérdéseken akarsz tájékozódni.

Ez annyira... buta?

2015. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy csak innen tájékozódom? nem lehet hogy csak minél több embert szeretnék elérni, ezért több platformot használok?
2015. okt. 10. 15:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ezt ahhoz hasonlítom, mintha a forum.noklapja.hu -n kérdezted volna (már ha van ilyen).

Mind1, sok sikert a tönkremenéshez :)

2015. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
mert eztán egy 12 hetes 200 mg-s hosszú észteres tesztóbtol annyi bajom lesz, főleg ha rendesen fel van vezetve meg van pct, és közbe ösztrogén blokk meg stbstb... tuti bele halok.
2015. okt. 10. 15:26
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Nincs olyan hogy egy kúra :)

Megmondtam: sok sikert hozzá ;)

2015. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nincs olyan hogy egy kúra, de olyan van, hogy első. és nem mindenki van tele egész évben, valaki nyom évente két 12 heteset, és kész. tisztába vagyok a mellékhatásokkal, de ha sosem próbálom ki, honnan tudjam hogy reagál rá a szervezetem? lehet rendesen tolerálja és nem okoz gondot, most ez hülye példa, persze, de az összes sportoló pl lee priest is 16 éves kora óta dögig van, és most is jól néz ki. (inkább élek 70 évig úgy hogy azt csinálom amit szeretek mint 80 évig úgy hogy vegetálok) és nem értem, hogy ha annyit tudsz irni hogy "jó dögölj bele" akkor annyit is tudnál hogy hogy lenne érdemes meg hogy nem.
2015. okt. 10. 15:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van, ne itt tájékozódj ezzel kapcsolatban.


Ha azt írnám kezdj 800-al akkor megtennéd? Na látod. :)

2015. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ilyen "tisztában vagyok a mellékhatásokkal, de ha nem próbálom ki akkor nem is tudom hogy reagál a szervezetem" felfogásod van mindennel kapcsolatban?

Eki, krokodil, hypo? Ez csak önigazolás, és önámítás.


Mind1 tényleg: sok sikert. Nem reagálok többet, te fogsz összedőlni 40 évesen (nem, nem el se képzeld 70). És nem meghalni fogsz, hanem tönkremegy ez, az, és 10 évet kórházban fogsz még élni kb. De írhatom, te jobban tudod, és tolod a yoloZyzzt. LEGALÁBB ÉLSZ! sok sikert ismételten.

2015. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!