Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány mg az a tesztó mennyiség...

Hány mg az a tesztó mennyiség amennyivel az első kúrát kezdeni szokták?

Figyelt kérdés
átlagban 500mg-t lehet olvasni, de sokan azt mondják hogy akár 200mg-vel is durva fejlődést lehet elérni. valóban?

2015. okt. 10. 14:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem. előbb irtam. több helytről informálodok. nyilván ha 10en azt mondják hogy pl elég 250, és 3 ember azt mondaná hogy hát szerinte 500, akkor úgy állnék hozzá. 800al meg alapból nem kezdenék, viszont sok testépitő és személyi edző 500at mondott minimumnak, más, pl külföldiek is, sokan mondták hogy már 200mg is nagy dózis a szervezetnek és megdobhatja a fejlődést, elgé rendesen. és nem értem, hogy ha valakinek annyi ideje van hogy belém kössön, annyi miért nincs, hogy segitsen? pont ez az oldal lényege, hogy anoniman tabuk nélkül bármiröl lehet beszélgetni.
2015. okt. 10. 15:51
 12/17 A kérdező kommentje:
nem ismersz. évek óta nem ittam alkoholt nem dohányzom, nem egy vasalt hajú köcsög vagyok, egyszerüen imádom ezt a sportot, és mivel naturálba se jol kinézni nem lehet, se eredményt nem lehet elérni, ezért foglalkoztat a téma. se nem strand és se nem diszkó kondis vagyok, 100%ban figyelek a kajámra, alvásra, edzésre, fontosabb mint a barátnőm vagy min bármi.
2015. okt. 10. 15:53
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért nem segítek, mert egyrészt bűncselekmény, másrészt nem értek, és nem is akarok érteni a témához ilyen szinten. Tudom, hogy mi mire képes.


"mivel naturálba se jol kinézni nem lehet"

"fontosabb mint a barátnőm vagy min bármi"

Akkor már csak sajnálni tudlak.

Sok sikert :)


Pszihomókust ajánlanék aki felderíti a problémáid (ilyen felfogással elég sok lehet), nem kúrát. Max ha ő javasol.

2015. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"mivel naturálba se jol kinézni nem lehet" - mondj akár egyetlen sportolót is, aki naturál, és jol néz ki

a barátnős témához meg annyit hogy igen. az edzés nekem egy szent dolog. barátnőt akkor és annyit szerzel amennyit akarsz és azt csináls velük amit akarsz, ha nem vagy paraszt. nem kell hozzá sok tudás. viszont az edzés, az a napi másfél óra nekem olyan, mintha meditálnék, vagy elrepülnék egy másik világba, ami tökéletes. és ha nem 16 éves vagy egy khm bocs a szohasználatért de egy punci már nem fog annyira megőriteni. ellenben az edzés, imádom csinálni, ezt várom egész nap, erről olvasok, erről nézek filmet, erről nézek YT videót, stb. zavar ha valaki azzal foglalkozik amit szeret? nem én döntöm el hogy mit szeretek, hanem forditva. viszont szerintem itt mindenki tudja hogy milyen egy jó pump, és nem értem miért vagyok megkérdőjelezve.

2015. okt. 10. 16:07
 15/17 HarciCsiga ***** válasza:
Értelmesnek tunsz a valaszaid alapjan (eppen ezert nem is ertem miert tetted ki ide ezt a kerdest) szoval egye fene valaszolok ha 200 mg patikai boven eleg, de mivel eredeti tesztot nem sokan vesznek ezert a 200 mg nem is 200 mg hanem kevesebb meg ugye szurasnal elcsurog egy resze benazas kozben kezdoknel( nalam is elmenne egy resze a levesbe amig belejovok ha egyaltalan nyomnek valamit) szoval ha patikait veszel akkor eleg a 200mg ha viszont nem patikai akkor szerintem mehetne 300mg mivel ebben az esetben a 300 nem 300 egeszen
2015. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm az érteles választ. ismerősöm szúrná aki évek óta csinálja, szóval szerencsére nem csurranna csppenne sehova, bár ez igaz, hogy nehéz olyan szerezni ami nincs csak egy kicsit is felütve. bár ha venném testépitő ismerőstől venném, aki se gyulladásra se rossz 'eredményre' nem panaszkodott még
2015. okt. 10. 16:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem heti 200 propival kezdtem, nem igazán tetszett. Ha most kezdenèk első kúrát szerintem 250-300 szuszival kezdeném.
2015. okt. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!