Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel kezdjem el ezt az egész...

Mivel kezdjem el ezt az egész testépítésed dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves vagyok, 172 centi magas és 54 kiló. Utóbbit keveselem, ezért szeretnék elkezdeni edzeni, most még csak úgy lazán(suli miatt, nagyon sokat tanulok), de majd később komolyabban. Kettő problémám van:

1. Nagyon nem értek az ilyen kondis dolgokhoz. Valami jó könyvet, vagy valamit erről tudnátok ajánlani?

2. Van egy betegségem, ami miatt nem tudok lábamat túlzottan terhelő fizika munkát végezni, vagy nem tudok felállni a bokám miatt.

Valamint hogy érdemes elkezdeni? Saját testsúllyal, vagy súlyzóval?

Úgy a végcél 17 éves koromra valami ilyesmi lenne, de nem tudom, hogy elérhetem-e :)

Köszönöm!:D



2015. okt. 11. 23:38
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


Hupsz, link kimaradt. :D

2015. okt. 11. 23:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Sárga kapszula és Fegyencedzés.

Utóbbiból inkább csak a gyakorlatokat és az edzéstervet olvasd, mert a sztori, a körítés sok h.u.lyeséget tartalmaz.


Az étrendi alapok mindenkinek szólnak, 15 évesen inkább saját testsúlyos edzéssel kezdenék, 1-2 év múlva térnék át a súlyzósra.


Jaa, 17 éves korodra NE VÉGcélod legyen, hanem csak RÉSZcélod. :)

2015. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!