Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéssel is elérhetem...

Fegyencedzéssel is elérhetem az izmokat?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hulye kifejezésért....


Azt mondták nekem hogy a saját testsúlyos edzés semmit nem ér a súlyzós edzéshez képest.


Én egy nem valami izmos fiú vagyok és legalább annyi izmot szeretnék magamra hogy ne legyek ilyen kis satnya...


Saját súlyos edzéssel is elérhetem ezt ha minden nap azt csinálom ami a Fegyencedzésben le van írva?


Nem szeretnék kidudorodó izmokat csak egy kicsivel vastagabb karokat és testet,lábat.(nem hízásra gondolok)


2015. okt. 17. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Azzal is elérheted

De nyugi az átlag terembe járó semmilyen izmokat nem ér el

2015. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Márpedig az izmok dudorodnak, pont ettől néz ki jól az ember. Vastagabb hurkakarok mire lennének jók? :)

Az izom akkor is nő megfelelő terhelés és étrend mellett, ha azt nem súlyzóval éred el, nincs ebben semmi meglepő.

2015. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha konzisztensen csinálod, akkor majdnem bármi használ. Ne agyald túl, csináld, egyél eleget, mindig add a maximumot edzés közben, ne hagyj ki napokat, és lesz eredménye. Aztán idővel úgyis elkezded érezni, hogy mire hogy reagál a tested.
2015. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hurkásabb karok is jók lennének mert befeszítve 26 os karom van....

Kidudorodó izmaim pedig úgysem lesznek ezért arról nem is álmodom.

És ennék, de étvágyam sincsen ezért 1 nap elvagyok 2 étkezéssel is.


Ez magam miatt van mert igy nem tetszem magamnak...



A másik ok hogy párom legyen, de azon is gondolkodom már hogy egyedül maradok mert a nők nem szeretik a nem izmos pasikat.

2015. okt. 17. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyal többet érsz
2015. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!