Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dextróz edzés után. Igen vagy...

Dextróz edzés után. Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
nektek mi a véleményetek az anabolikus ablakról, és az edzés utáni cukorzabálásról?

2015. okt. 23. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
én 35 g fehérje mellé 25-30g dextrozt 1-1g c-vitamint +kreatint iszok edzés után, szerintem működik. Szilárd kaja mindenképpen kell ha raksz bele dextrozt ha nem!
2015. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam.

Puffasztott rizst szoktam a csokis/vaníliás fehérje shake mellé enni, nekem ez a desszert. :)

2015. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mikor én kezdtem ezt a sportot, még nem volt ennyi infó róla magyarul neten, anabolikus ablakról még hírből sem hallottam, aztán mikor elkezdtek bejönni az ilyen fogalmak, de mindenhol mást állítottak és állítanak a mai napig... de komolyan az anabolikus ablakról mindent lehet hallani 15perctől 24 óráig...

De ettől függetlenül minden edzés után iszom dextrózt, mert kemény edzéseket nyomok és leesik a cukrom így marha jól esik edzés után a csokis tejsavó 30-40gramm dextrózzal.

2015. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szergej55 ***** válasza:
Régebben használtam fehérjét edzés után, most viszont az étrendem sokkal inkább a helyén van, mint akkoriban, fél-egy évvel ezelőtt. A fejlődésem semmilyen mértékben nem esett vissza, pedig fél éve csak vitaminom meg ízületvédőm van itthon, semmi egyéb.
2015. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ugyan igy vagyok én is, régen edzés után 40g fehérje és 50g dex, most meg haza megyek, megy 250g csirke meg 125g rizs meg 250g brokkoli és kész, viszont ha most valaki nagyon alá támasztaná hogy kell az a dextróz, akkor menne az is
2015. okt. 23. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szoktam használni edzés utáni 60g tejsavóhoz 70g gyors ch keveréket. Most nagyon fullos a kajám így éppen egyik sem megy, csak vitaminok és nem nagyon látok különbséget.
2015. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kisboltos ***** válasza:
Szeretem, mert miután megiszom ad annyi energiát, hogy a teremből hazavánszorogjak:D
2015. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NINCS anabolikus ablak. PERIOD.

Falba tudnám verni azok fejét akik ilyenről beszélnek. Amatőr ÉS profi szinten is.

Cukorzabálás legyen edzés előtti vagy utáni mindig rossz. Totál felesleges. Minek kell visszatölteni a glikogénraktárakat? Mész vissza edzeni? Nem. Akkor meg minek a nagy rohanás?


Normálisan belőtt étrend esetén kidobhatod még a fehérjét is, nemhogy a cukrot, meg az anabolikus ablakot.

2015. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!