Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szteroidokat használ...

Milyen szteroidokat használ egy átlagos man physique versenyző?

Figyelt kérdés
ki szeretném probálni magam ebben a kategóriában, viszont érdekelne hogy mit és mennyit használnak. gondolom tesztó az alap, de inzulin meg növi? vagy az még nem?

#man physique
2015. okt. 25. 19:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
egy komoly men physique és egy klasszikus testépitő felkészülése tudod miben különbözik? kevesebb szteroidot használnak. ennyi. nyilván más az elvárás és a pózolás, viszont valahol el kell indulni. nem feltétlenül akarok 20 évig tömegelni hogy egyáltalán legyen esélyem, és nem akarok egyböl növizni meg inzulinozni sem. jó eredményért komoly egyesületnél ugyan úgy kell készülni, edzeni, enni. az hogy hosszú nadrág van pedig nem jelenti azt hogy egyiknek sincs combja, csak nem látszik.
2015. okt. 27. 23:35
 12/23 anonim ***** válasza:
49%

azért ne misztifikáljuk túl a buz1qe kategóriát...


egy éves natruál edzéssel hozható a forma. Csak nem hülye gyerekeknek. Az, akinek meg van esze, meg tartása, ennyi edzésmúlttal nem feszeng a színpadon.

2015. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
1 éves NATURÀL? Azert nem Mr mucsaröcsöge versenyre gondoltam.
2015. okt. 28. 09:18
 14/23 Dogmatix91 ***** válasza:
54%
Nézzétek már meg a mostani physique versenyzőket! Imádom a sok gyökeret akik lenéznek egy kategóriát csak mert egy dagadt "médiaszemélyiség" is lenézi (igen itt Bunnyra gondolok). Megnézném bármelyikőtöket egy profi physique versenyző mellett. Nagy a pofa...
2015. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem a bunny miatt vannak lenézve, hanem mert mind úgy viselkedik, mint egy piperkőc buzeráns
2015. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Dogmatix91 ***** válasza:
82%

Mint, ahogy minden 3. kondis emberke. Ettől függetlenül lefogadom, hogy egyik fikázó sincs még csak a közelében sem egy physique versenyzőnek. Főleg nem 1 év natural testépítés után.

A félreértések elkerülése végett én nem a physique versenyzőket védem, hanem a kritikusokat kritizálom. Nem testépítéssel foglalkozom, de van egy olyan érzésem, hogy még én is jobban nézek ki, mint itt pár emberke. Persze akinek nem inge, ne vegye magára.

2015. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

akkor várom a képeket, 1 év naturál edzés után hányan fogtok igy kinézni:


[link]

2015. nov. 22. 22:27
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem ismerek olyat, hogy "man physique", szerintem te a Men's Вuzique-ra gondolsz.

A kérdésedre a válasz:

Kovitoxot, és általában rektálisan adagolják.

2015. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tudom hogy sok barátot nem szerzek a véleményemmel, de ez sose volt célom:


Legnagyobb sav mindig az, hogy mert "női" pózaik vannak.

Bár nem tudom mióta kevésbé b*.is tangás férfiak testét bámulni.


Sztem őszintén mind a kettő az, szóval egyik kutya másik eb. Annyi a különbség hogy a régi vonal megpróbálja elitizmussal takargatni azt, hogy nincs rájuk szükség. Amennyire én tudom a pár éve indított "b..ique" kategória már népszerűbb a klasszikus testépítőknél, ami nem csoda: sokkal elérhetőbb, és nemhogy vonzóbb a szemnek, de nem visszataszító mint az óriási freakek.


Megjegyzem én nem ilyen nyálgépeket engednék fel hawaii nadrágba a színpadra, hanem kompetensséget, és komolyságot sugárzó férfiakat. Ez a sok huszon-egykét éves 2 éves edzésmultú (koxos) kismajom nagyon irritál amikkel teli van ez a kategória. Rajtam múlna egész más képet alakítanék ki az egészről, és azt már kamázná is a nép sokkal jobban, még a másik oldal is.


De ez az elitista felfogás is nagyon destruktív, és nem fog semmi se megváltozni tőle. Lenne esze a testépítő társadalomnak ők csinálnának egy új kategóriát, ha kell underground, egy amolyan naturál közeli szinttel, sokkal férfiasabb kiállással, példamutatással a fiatal nemzedék felé. Erre lenne igény.

2016. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen ez így baromi jól hangzik amit leírsz egyet is értek vele, de az elétben nem fog megvalósulni, mert pont, hogy nincs rá igény. Magamutogató, affektáló, szelfizgetős homokládákra van igény, ez ma a szint. Nem arról van szó, hogy elitista a gondolkodósmódom de tény, hogy bár manapság már az igazi testépítők között is nagyítóval kell keresni az igazi sportolót vagy férfit, vagy nevezd , ahogy akarod, én ezek között a nyomorék fizik kategóriások

között még egyet sem találtam soha.

2016. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!