Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szteroidokat használ...

Milyen szteroidokat használ egy átlagos man physique versenyző?

Figyelt kérdés
ki szeretném probálni magam ebben a kategóriában, viszont érdekelne hogy mit és mennyit használnak. gondolom tesztó az alap, de inzulin meg növi? vagy az még nem?

#man physique
2015. okt. 25. 19:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont ezzel lehetne irányt mutatni. Mármint nem az igényt kielégíteni, hanem formálni. A fizikum az fizikum. Egy atletikus fizikum mindig vonzó mindkét nemnek. Persze más kontextusban, de az.


És épp azzal hogy nem havaj gatyában pumped gabó képű nyikhajokat mutogatnának, ÉS nem arról szólna a verseny csak hogy pózolnak színpadon, hanem keresnének valami értéket amitől megfoghatóbb ez az egész, hogy itt szellemi, és jellemfejlődésről is van szó azzal szerintem lehetne aratni. fszom de hosszú mondatokat írok ezer vesszővel...


Szal valami ilyesmit el tudnék képzelni. Sose értettem egyet azzal hogy a hülyeségre van igény, ez olyan általánosítás amibe kényelmes beleringatni magát az egyénnek, és hátradőlni hogy "nincs mit tenni mindenki hülye, de legalább én nem vagyok köztük". (ami mellesleg sok esetben nem is igaz, de ez nem célozgatás rád, hanem tény )


Sajnos a mikéntet amúgy nem találtam még ki (megmondóembereskedni könnyű, hogy mi rossz), de van jobb dolgom is ennél, csak néha pörög túl az agyam és jut eszembe pár gondolat.

2016. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kivánom, hogy ez egyszer valósuljon meg. Valahol az összes kategóriának ilyen szellemiségben kéne zajlania.
2016. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A ƅuzique-kal nekem nem is az a bajom, hogy "női" pózaik vannak, (WTF? Azt sem tudom a nőknek milyen van, nemhogy nekik. :D) hanem ponƅt az, amit a negyedik bekezdésedben ecsetelsz. Irritáló ez a nyálas szépfiú vonal.


A testépítés látványsport, de nem kellene szépségversenyt csinálni belőle. A sportteljesítmény kell, hogy számítson. Oké, az izmosodásnak egy bizonyos mértékig van egy olyan mellékhatása, hogy szép, de ezt félre kéne tenni és a szexisséget kihagyni belőle minél jobban, nem rátenni még egy lapáttal. Belőtt séró, általános iskolás babaarc, meg trendicske fürdő gatya, ami még inkább azt a látszatot kelti, hogy a viselője csak egy bícsbádit akart összehozni a strandra, hogy ott tetszelegjen. Plusz még a gatya takarja is el a combot, mert hát a comb az egy ormótlan, nem túl szép izom és a hétköznapi embernek lehet, hogy gusztustalan látvány, rejtsük el.


Nem az a gond, hogy vékonyak, meg hogy közel sincs annyi munka bennük, mint a nagyokban. A kezdőbbek is meg kell adni az esély, hogy versenyezzenek. Szerintem megoldásként súlykategóriák kellenének, vagy legalábbi méretkategóriák. A súly azért nem jó, mert így egy Mr. O Dexter Jackson fel sem tudna kerülni egy színpadra Big Ramy-val.


Mindenkinek a súlyát el kellene osztani a magasságával és az így kapott számmal tudna bekerülni a kategóriájába. Mint a boxban kb. lenne légsúly, váltósúly, nehéz, aztán a freak-eknek lenne fenntartva a legnagyobb. Mindenki testépítésben indulna, nagy is, kicsi is, ez a fürdőruhás parádé meg el lenne felejtve. Persze valószínűleg nem működne. Sajnos a sport is olyan, mint a rajongói. Amíg a kondisok nagy része azonosulni akar ezzel a ratyi vonallal, addig lesz igény a ƅuzique-ra.

2016. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!