Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Betegség esetén érdemes...

Betegség esetén érdemes csökkenteni a tápanyagbevitelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még nem vagyok "annyira" beteg de érzem, hogy max 1-2 nap.

Edzeni már nem megyek a héten (múltkor nagyon hasonló bajom volt, ennek ellenére csak azért is elmentem edzeni és a pár nap alatt kiheverhető dologból egy közel 3 hetes tüdőgyulladást csináltam).


Arra lennék kíváncsi, hogy a betegség ideje alatt érdemes-e csökkenteni a kalóriabevitelt (éppen tömegelek) vagy maradjon?


Előre is köszönöm!



2015. okt. 21. 22:08
 1/4 Kisboltos ***** válasza:

Nekem még nem volt ilyen esetem, de ismerősöm letolta az adagját. Sokat pihenés és folyadék mellett persze.

Esetleg oszd fel még apróbb adagokra, úgy sem mész most edzeni.

2015. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én edzetem vele és kiizadtam az egészet a retekbe ez is egy megoldás
2015. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszabb betegség esetén érdemes megnövelni a fehérjebevitelt, hogy ne fogyjon nagyon az izom.
2015. okt. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit csökkentsd, hogy ne hízz be, de azért egyél, hiszen le van gyengülve a szervezet. Bár kétlem, hogy 1-2 nap alatt behíznál, de tudod.
2015. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!