Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők között milyen...

A testépítők között milyen gyakori a daganatos megbetegedés?

Figyelt kérdés

Az emebr mindig azt hallja, hogy egészségesen táplálkoznak:

- Vitaminok

- Sok zöldség

- Egészséges zsiradék (nem disznózsír meg egyéb förtelmek)

- Nem piálnak, drogoznak



Tehát egészségesen táplálkoznak, sokat mozognak.

Sok kiegészítőben van antioxidáns meg c-vitamin és mindkettőről azt mondják, hogy a rák kialakulását csökkenti.



Tehát az a kérdésem, hogy mennyire gyakori a daganatos megbetegedés köztük? Illetve hogy előfordul e?


2015. okt. 27. 14:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Valahol biztos vannak erről kimutatások, statisztikák...


Ritkább, mint azoknál az embereknél, akik "rendszertelenül élnek", de nem számottevően. Természetesen náluk is előfordulhat. Például öröklődés során, ha már megvan a betegségre való hajlam.

2015. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nekem 2 rokonom is rákos volt.

Az egyik kolbászon és szalámin élt, a másik fogyatékos és meghalt az anyja és gondolom a lelki veszteség miatt lett az.


Itt helyben is sok embernek rákja van.

Úgyhogy nagyon parázok, hogy mi van ha én is az leszek.

Nem tudom mivel kerülhetném el. Aggódjam át az életemet vagy van módja megelőzésnek?


Olvasom, hogy az antioxdánsok megelőzik a rákot.

A Body Builder is írja és sok helyen van vitamin ami tele van antioxidánsokkal. Ha azt írják, hogy megelőzi meggátolja a daganatot akkor elméletileg nem is fejlődhetne ki nem?

2015. okt. 27. 15:02
 3/23 A kérdező kommentje:

"A szelén nem csak hatékony antioxidáns, de megelőző és gyógyító hatással is bír ... és a ráksejtekkel szemben, ugyanakkor az ellenálló képességet is serkenti."


Ha azt írják megelőzi (bár ez nem a teljes cikk ugye) akkor meg kellene előznie nem?

2015. okt. 27. 15:03
 4/23 A kérdező kommentje:

Vagy ez csak annyit jelent, hogy lecsökkenti a kockázatot? Akkor most szedjek be többféle dolgot amire az van írva, hogy csökkenti? Elég hü*lyén hangzik.


Mit tehetnék?

2015. okt. 27. 15:04
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
A megfelelő táplálkozás nagyon sokat számít, ez kétségtelen. Én nem félek a ráktól, mert 2-3 éven belül áruba bocsátják a rák elleni készítményeket. Találtak már nem egy olyan dolgot, amely képes semlegesíteni a rákos sejteket. Egymástól függetlenül dolgozó kutatók, a világ különböző pontjain. Szóval nem tart sokáig a legyőzése. Hamarosan olyan könnyen kezelhető lesz, mint egy megfázás.
2015. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt viccnek szántad? :)
2015. okt. 27. 15:08
 7/23 anonim ***** válasza:
Azt hittem van kellő tájékozottságod. Bocs, többet néztem ki belőled. :)
2015. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sokféle rák elleni csodaszerről hallani a neten...
2015. okt. 27. 15:18
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
járjál szürésre az összes daganat gyogyitható általába ha elég korán észre veszik
2015. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Van olyan szűrés ami mindent kiszűr?

Mert ha nem tudod hogy van-e daganatod akkor eljárhatsz külön 100 féle szűrésre is. Arra meg kinek van ideje a mai rohanó világban?

2015. okt. 27. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!