Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennek a csávónak nem okozna...

Ennek a csávónak nem okozna gondot tömegeléskor a kaja, mi?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xOhaS9Qucdg


Durva. Hogy a francba tudja megenni?!



2015. okt. 28. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted? Valahol biztos megvágták meg ez diétázik ez csak tömeggel nem láttad milyen zsiros karja meg csokis izé rántot csirke 20g/testsulykg ch azért az elég durva
2015. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett feltétlen megvágni, léteznek ilyen emberek. Gyorsevők is képesek gyorsan iszonyú mennyiségű kaját legyűrni, más kérdés, hogy baromira nem egészséges. Pl a hotdogevési rekord 10 perc alatt 70 körül mozog.
2015. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egész délután ezt zabálnám, akkor lehet megtudnám enni. Más dolog, hogy nem-e hányta ki a felvétel után...
2015. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szósszal könnyű. (Amúgy fújj erre a szószra.)
2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én majdnem elhánytam magam amikor ráöntötte...


6 kiló rizsa? phűűű

Az még nyersen is barátok között is 2 kg...

Nem rossz a tag, fel nem tudom fogni hogy hogy képes erre, de elhiszem. Nézzétek meg a taxidermia filmet :D

2015. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2

https://www.youtube.com/watch?v=vCncM1sJxtI


120 tojás 8 perc alatt? Beteg ez a csávó!

2015. okt. 28. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Léteznek emberek, akik ipari mennyiségeket tudnak enni.

Azért nem semmi, rizs vazz, az térfogatos...


Nem bírtam megnézni, ennyi rizs látványa is kegyetlen :D Most vagyok túl egy határozottabb szénhidrátmérgezésen, plusz most ettem, nem megy ez nekem. De meg fogom nézni.


De nekem sem okozna gondot tömegnöveléskor az étel, igaz, ketogén stílusban csinálnám. Olyan video nincs, hogy ki mennyi bitang zsíros cumót falt fel? Bár azt se bírnám most végignézni :) Ott azért segít, hogy nem kell félni, hogy szétreped a gyomrunk.

2015. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6: Wow, ez az, tojás, ez is érdekel, de... ez komoly?

Azt is ki akartam próbálni, mennyi tojás megy, de... Az laktató és a fene se akarja a szükséges fehérjemennyiség sokszorosát bevinni.

120 tojásba nem hal bele az ember? Úgy értem, bárki...

A sebesség nem annyira érdekes, de egy étkezésre sokszáz gramm fehérje? A kalória még kibírható, a zsír is durva, nekem kb. 150g a határ étkezésenként, igaz, sosem gyúrtam rá, hogy több legyen.


Kihányja vagy gyakorlott a szervezete és nem emészti meg vagy mi?


12 tojást még vállalnék egyszerre. Az összhangban van a fehérjeszükségletemmel.

2015. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem hányják ki, az ilyen evőversenyeket általában még ott kell maradni megfigyelésre és aki kitaccsol annak érvénytelen a versenye.


Egyszerűen feldolgozatlanul, félig megemésztve átmegy rajta.

2015. okt. 29. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!