Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Barta Tibor testalkatáról mi...

Barta Tibor testalkatáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy valami 27 éve edz és kísérletezik folyamatosan arra, hogy elérje a genetikai maximumot... csak szerintem nincs akkora formája? Tudom, hogy nem a cuccos bodybuilderekhez kell hasonlítani, de szerintem messze nem ez a max, vagy nem hiszem, hogy csupán ennyi lenne a max. Szép szélesek a vállai, de a melle se olyan szép, meg úgy az egész, izmos, de valahogy számomra még az ilyen komolyan naturál edzők közt nem is számít olyan szépnek. Szerintetek amúgy hány kg lehet, és milyen magas? Mondjuk egy ilyet még csak el lehet érni naturálba, és ez szerintem sokkal szebb és komolyabb [link]


Lehet a kora miatt már nem olyan komoly, vagy nincsenek olyan jó edzésmódszerei?



#izom #edzés #gyúrás #barta tibor
2015. okt. 28. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lenne Barta Tibor testalkatával és izomtömegével,ha nem lenne női vastagságú a nyaka és lenne csuklyája.Ennek a két dolognak a hiánya miatt tűnik törékenyebbnek és aránytalannak,pedig ezekben tudna fejlődni naturálban is és elérhetne egy arányosabb esztétikusabb férfiasabb megjelenést általuk.Mert az egyértelműen látszik,hogy nem edz nyakra és a csuklya sem lehet központi nála.Nick Auger pedig nem naturál.Ezért abban az értelemben,hogy Barta Tibor kihagyta ezt a megjelenésben igen sokat dobó két izomcsoport edzését hibázott,de nem helyrehozhatatlanul.
2015. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, egyrészt aránytalan a testalkata, nem túl szép (jó persze, hogy szép, mert kevés ember néz ki így huszonévesen is, nem, hogy negyven fölött, de ahhoz képest, hogy gyúr nem túl szép), másrészt szerintem az izomtömege is kicsi. Nem vágom ki ez a Nick akit belinkeltem, de úgy tudom, hogy mondjuk egy 180 centihez, főleg ha az ember nincs teljesen leszálkásítva, hanem mondjuk egy 10%-os testzsírja van, arra egy 85- majdnem 90 kilót lehet hozni. Ezért is kérdeztem, hogy szerintetek, vagy esetleg tudtok-e valami konkrét adatot arról, hogy Barta Tibor hány kiló/centi, mert szerintem az izomtömege is messze elmarad a max.tól. Szerintem 185-höz, ha annyi, nem éri el a 80 kilót, de én annyira nem értek hozzá... de mondjuk Montezről már láttam képet, és ő szerintem sokkal komolyabb, pedig azt mondja, hogy ő nem teljesen elégedett magával, meg ennél többet is ki lehetne hozni... vagy vmi ilyesmit szokott.
2015. okt. 29. 01:46
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Mert ez is egy tipikus fogyatékos aki pinaedzést végez és kis sulyokkal próbál izmos lenni.

Naturálban erős kell legyél hogy izmos lehess.

2015. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

27 éve?

Ok,hogy csak 5 évig fejlődünk abban az esetben,ha minden rendben van,de ő ahhoz képest sehogy sem néz ki.

2015. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

Videó:😂

2015. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem gyenge ő, elég izmos, azért a ló túloldalára ne essünk át, de a genetikai max.-tól messze van szerintem is, én eddig inkább azt figyeltem meg, hogy elég h*lye edzésprogramjai vannak, de ahhoz képest meg nagyon komolyan próbálja eladni magát, mint edző, próbál egy ilyen óriási brandet felépíteni maga köré. Pld. ez a gumis mellett én múltkor azt olvastam, hogy pulzusmérő használatával ajánlotta a húzodzkodást, úgy hogy figyeljük a gyakorlat közben és a pihenőidőnél is a pulzust és egy fix számhoz igazítsuk ezeket... szerintem ez teljesen baromság. Ha én szívet, keringést, oxigénfelvételt és a többit akarom fejleszteni, akkor érdemes pulzusmérőt húzni, de futáshoz, vagy úszáshoz, bringához. A súlyzós és saját testsúlyos edzés az izomfejlesztésre van, én úgy gondolom, én a pihenőidőkre annyira nem is figyelek, ami lehet baj, de szerintem az izomzat rengenerálódása miatt kéne egy pihenőidőt megszabni és pont nem a pulzusszám miatt. Más a két edzésforma és ezt feleslegesen összekeveri. Ezek az izomépítő edzések arról szólnak, hogy fejleszd az izomzatod egyre nehezebb gyakorlatokkal, nagyobb súlyokkal. De ő a pulzusmérővel garantálja a hatékony edzést...
2015. okt. 29. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Mutass rola egy videot ahol nem mini sulzokkal edz
2015. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nagy súlyokkal edz, ebben igazad van, írtam is. Azt írtam, hogy amúgy nem rossz forma ő, csak engem kicsit meglepett és egyben lehangolt, hogy ő kísérletezik a max. elérésére... Ha csak azt mondja, hogy egy sportolni szerető idősödő csávó, akkor már lehet nem teszem fel ezt a kérdést. Amúgy súlyokkal én se látok komoly edzést nála, de ő saját testsúllyal nyomja elég sokat, bár ott is sokszor sima húzodzkodásokat látok nála, nem mondjuk egykezest meg ilyenek...
2015. okt. 29. 12:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyelj,40es karja sincs.Azért ez már naturálban is k..rva kevés.Jó,nem csak karból áll az ember,de csak egy példa.
2015. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most nézegetem a saját súlyos edzéseiről a videóit... háát eléggé érdekes. Többen írják neki kommentbe, de nekem is feltűnt rögtön, hogy szabálytalanul csinálja pld. a húzodzkodást. És így tud 29-et megcsinálni, hogy nagyjából fél húzdzkodásoknak felel meg, mondjuk a fogás az nem klasszikus, vállszélességnél picit szélesebb, így lehet nehezebb, de akkor se olyan komoly. A húzodzkodások kifejezetten szabálytalnok neki, és ezek a fél húzodzkodások se mennek olyan könnyen, nem azt látod, hogy nevetve szériázik 25-el, hanem 25-nél már elsőre kihal. https://www.youtube.com/watch?v=1e3HthhDiaA itt a videó, amúgy a súlyzós edzéseket tényleg nagyon kis súllyal csinálja, az egyik videójánál pedig úgy nyom fekve, hogy össze-vissza fel, le engedi vissza, de ezt direkt... nem tudom ezeknek mi értelme.
2015. okt. 29. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!