Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el edzeni? 16/f

Hogyan kezdjek el edzeni? 16/f

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok 196 centi és 75 kiló. Elakarok kezdeni edzeni nagyon zavar hogy pálcika karom van de mellette a mellkasom meg egy löttyet kismalacra hasonlít. Sok embert kérdeztem már itt a környezetemben de ők csak kinevettek engem... páran mondták hogy menjek személyedzőhöz de nincs rá pénzem. (szüleim leszarnak engem)

Hely lenne ahol tudnék edzeni elég mély és széles választék található a súlyokból meg edzőfelszerelésekből.



2015. okt. 29. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha leszarnak ak nem lesz könnyü a kaja ugy 30 nál kezdödik + a bérlet ami egy átlag szar helyre is 5k
2015. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nagyszüleim azt mondták támogatnak ebben lelkileg és pénzügyileg is szóval az nem akadály de személyedzőre meg nem akarnak költeni
2015. okt. 29. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja az más akkor sarga kapszula abba van minden ami kell és elmész a legközelebbi terembe és meg kérded h körbe nézhetsz e de ha parketás a terem akkor körbe se néz

Vagy veszel pár sulyzot meg egy fekpadot és meg tudsz edzeni minden izmot csak az drágább mert egy összegbe veszed

2015. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb a terem, mert otthon könnyű hely szűkébe kerülni. Én is itthon kezdtem, aztán kinőttem a dolgokat, külön edző szobát meg nem tudok kialakítani. 4000 Forintért járok, de van minden ami kell. Sárga Kapszulát olvasd el, ahogy Gyúrós írta.
2015. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
Amúgy a személyi edző nem olyan sok pénz ám, nem évekig kell fizetni, csak az első pár alkalommal, hogy mutassa meg, merre hány méter. Lehet, ez benne is van a terem szolgáltatásai között és ingyenes.
2015. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Heló, azt tanácsolom beszélj össze egy haveroddal, és vele járj el kondizni, tudtok segiteni is egymásnak, de ott meg mégtöbben fognak segiteni(eleve ha látják milyen szerencsétlen vagy xD).. énis most fogok egy haverommal menni aki már egy ideje kondizik..

16/f

2015. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!