Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves fiú vagyok és heti 4x...

17 éves fiú vagyok és heti 4x járok konditerembe 187 cm és 90kg vagyok. Hogyan és mennyit edzek, hogy olyan testem legyen mint Eric Bana a trójából?

Figyelt kérdés

Na jó ez így elég hülyén hangzik bevallom de amikor megláttam a testét én is ilyet akartam mert nagyon jó felépítésű izmos ember.Mindig iszok edzés után fehérjét nincs valaki akinek van egy jó edzés terve rá?Mell,hát,bicepsz,tricepsz,váll ezeket mind csinálom ahogy kell csak meddig csináljam ,hogy és ebben kérnék segítséget mert én sajnos elég laikus vagyok ebben a témában.Itt a mellékelt link ahogy szeretnék kinézni [link]

Előre is köszönöm a hasznos és értelmes válaszokat!?



2015. nov. 3. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszula című ebookot, mert tényleg az alapoktól kell tisztába tenni a fejedet, mert nagy benne a káosz, erre pedig tökéletes az a könyv... Ahogy eszel annak gyakorlatilag semmi logikus értelme nincs...
2015. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Le kellene szálkásítani. Olvasd el a Sárga Kapszulát. Egy könyv és ingyen van és a testépítésről szól.
2015. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
azért ne túlozzunk, hogy a testépítésről szól :D de nagyon nagyon az alapokról ad egy átfogó ismeretet.
2015. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!