Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fejlődéshez elengedhetetlen...

Fejlődéshez elengedhetetlen az étrend?

Figyelt kérdés
Illetve ha délelőtt nem eszek , viszont délutan megeszem a napi ajánlott, kiszámolt mennyiséget? Tehát nem a 3-3 orankenti eves,hanem mikor ugy erzem, de meg lesz az aznapi szükséges osszes tápanyag.

2015. nov. 8. 11:11
 1/9 - palilaci - ***** válasza:
66%

Nem poénból eszünk 3 óránként. Ennek az egy-két étkezésbe sűrített napi adagnak kb. annyi értelme van mintha 3x edzenél egy nap és letudnád a hetet.

Lehet fogsz fejlődni egy darabig, de a folyamatos fejlődéshez elengedhetetlen a jól belőtt étrend és ugye egy idő után ez sem elég.

2015. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyet értek az előttem szólóval. Bár mai napig sokan állítják, hogy pl. tökmindegy, hogy egyszerre eszel meg 450g csirkét és 300g rizst, vagy 3 étkezésre elosztva. Pedig nagyon nem mindegy. A természetes fehérjeszintézisünk egyáltalán nem bika, sokkal jobb a testnek ha minél több étkezésre el van osztva a napi adag, már csak az emésztés szempontjából is. Nem véletlen van ez így kitalálva.
2015. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Étrend nem feltétlenül kell, de az kell, hogy eleget egyél. Ez pedig nem nagyon fog menni, ha nem eszel délelőtt, plusz gondolj bele, alszol mondjuk 8 órát, utána még órákig éhezel, eléggé megnő az izombontás esélye. Érdemes reggel egy laza étkezést letudni, délelőtt meg inni egy turmixot, ha más nem megy.
2015. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

nagyon utálom ezt az embert, és semmi köze nincs semmihez, de pont most néztem meg ezt a videóját és tulajdonképpen minden szavával egyetértek, és szerintem pont ide vág:

https://www.youtube.com/watch?v=ktk05zWoT9I

2015. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van, aki időszakos böjtölés mellett épít elég látványos izomzatot és azt mondja, direkt így a jó sokaknak. Ő speciel ketogén diétán van.


Ha neked így szimpatikus, próbáld ki s meglátod, mi van, mennyire fejlődsz. Nem mindenkinek ugyanaz a jó.

Leginkább az összbevitel számít, de egyedszinten az elosztás is. Van, akinél a 3 óránkénti kevés evés idegtépő lenne és enerváltan végigéhezné a napot, ha ugyan képes lenne végigcsinálni, hogy evés után jóval éhesebb, mint előtte. Persze nem tudom, ki mit tesz meg a fejlődésért, szerintem alap, hogy úgy együnk, ahogy a testünknek jólesik.

2015. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó úgy is kérdező. Én 16 éves korom óta nem tudok délelőtt enni. Egyszerűen nem kívánom, nem megy. Max valami könnyűt, pl gyümölcsöt.

Így is lehet tömegelni. Csak figyelni kell hogy meglegyen a kalóriaplussz.

Aki mást mond arra nem tudok mást mondani hogy hülye. Broscience ez a 2-3 óránként enni kell.

2015. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Táplàlkozàs


Ne egyél 2 òrànként , ne egyél 3 òrànként!

Egyèl,amikor èhes vagy !

Juj nem ettem , èrzem èhes vagyok , làtom megy össze a bicepszem,gyorsan adjatok valamit........Komolyan ??

Ha azt hiszed a tested ilyen hamar lemond az izmodròl , akkor tévedsz !!

A gyomrot pihentetni kell , mert ő is ember(na jò ennek nem volt èrtelme) , szòval igenis ètkezést bekell osztani ùgy,hogy ne keljen 2 òrànkènt enned.

Napi 3-4 ètkezés bőven elég,sőt ! tùl is tudod magad enni vele! (akkor mire kell a tàpkieg ?)

Az adagok , amiket a neten láttok nem mindig jòk !!

Sokszor olyan mennyiségek vannak előìrva egy embernek , amiből 2 versenyzőt lehetne felkészìteni .

Edzés utàn nem kell kapkodni,egyél utána 1-2 òrával nyugodtan,nem indul be az izomrombolàs,nyugodj meg.

Nagyon sok igazi tanulmàny , és logikus magyaràzat van arra , mièrt nem kell olyan ètrendet követni , ami nem természetes, és kiboritò.

Szòval ne egyél kicsit sokszor , hanem "normálisat" kevesebbszer.

De most komolyan , foglalkozzon a halàl egész nap azzal ,hogy csak egyen .

A testépìtés,és az egészséges táplálkozàs olyan dolgok , amiket élvezni kell,ha nem élvezed minden pillanatàt,akkor gond van.

Ne hidd azt , ha feleslegesen csinàlsz plusz munkàt magadnak , és kijelented mekkora király vagy , és milyen akaraterőd van,és neked a kondi a buli meg ilyenek , hogy attòl te sportolò vagy !

Mèlyen belül érzed , hogy valami nincsen rendben , és tiszta ideg vagy , ezért irogatsz a szenvedésedről , mert ha igazán okos vagy , és tudatos , akkor nem szenvedsz , és az eredmények jobb kedvre derìtenek .

2015. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 3 óránként evés, és a napi 9000 étkezés évek óta megdöntött tévhitek. A megfelelő fehérjeszintézishez 3 étkezést érdemes beiktatni megfelelő mennyiségű fehérjével, de ennyi, kész. K.urvára mindegy.
2015. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 7-es annyiban téved, hogy az izombontás már megtörtént edzés közben...
2015. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!