Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olyan fenékhez mint ami...

Olyan fenékhez mint ami Caitlin Rice-nak vagy Jen Selternek van elengedhetetlen a tömegnövelő étrend és valamilyen szer használata? Ha igen, milyen shake-et vagy szert ihatnak/szedhetnek?

Figyelt kérdés
Azzal, hogy odafigyelek mit eszem és súlyzós edzéssel elérhetek hasonlót? Vagy ne is álmodjak róla...

2014. jún. 6. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

js-nek genetikailag olyan,edzés nélkül is hasonló arányai lennének.

de amúgy igen,kiszámolt kaja és testépítő edzés.

2014. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ahogy előttem is írták: kemény edzések, genetika és étrend. Nem egy tápkieg számít. Akinek megvan szilárd kajából a napi bevitele az is ugyanolyan izmos lesz, mint aki a fehérje egy részét tápkiegből viszi be. Ugyanis az is csak kaja, nem csodaszer, nem varázspor!

Tehát milyen szert? Élelmi-szert! :)

2014. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Van néhol olyan feltételezés is, hogy Jen segge szilikon.
2014. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is szilikon van a fenekében. Olyan izomhoz jókora súllyal kéne guggolni de a combjai nem izmosak semennyire szóval nem bírná..


Kérdező ne akarj olyan torz testet.

2014. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neem azért akkorát nem akarok :D Csak formás, kerek, izmos popsit... a szert azért kérdeztem mert láttam videókban, hogy js is iszik valamit de nem tudtam hogy mit... Köszi a válaszokat! :)
2014. jún. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!