Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire egészségtelen, ha...

Mennyire egészségtelen, ha naponta kétszer iszok fehérjeturmixot?

Figyelt kérdés

Természetesen, mellette van normális étrendem is, csak van, amikor nincs időm rendesen megreggelizni, ilyenkor csak egy gyors fehérjeturmixot tudnék összedobni.

Ezen kívül, meg még edzés után szoktam inni.


2015. nov. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy mifélét,mert mondjuk tojásproteinből ihatsz amennyit akarsz.Viszont a tejsavó tejszármazék és mint ilyen allergén gyulladásfokozó laktóz tartalmú anyag ami az inzulinszintet is elég gyorsan emeli.
2015. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább törekedj a reggelire, néha azért belefér turmixxal helyettesíteni, de mindig inkáb a reggelizésre törekedj, 10perccel kevesebb alvás nem számít az alvás szempontjából, de meg tudsz reggelizni :)
2015. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semennyire sem. A napi két adag teljesen rendben van, ha mellette megfelelően eszel szilárd kaját is.
2015. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont nem szabad túlzásba vinni, mert kezdetben én megelégedtem a 30g-os adagokkal, majd 1,5 mérőkanálnyi mennyiséget is raktam bele, ami tényleg eléggé gyulladás fokozó / fenntartó, szívtam is miatta! :D
2015. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amit én használok (Beef Protein, Biotech USA) arra az van írva, hogy reggelenként egy 30 g-os adag, edzésnapon pedig edzés után még egy 30 g-os adag. Tehát csak edzésnapon ajánlott két adagot bevinni. (én jelenleg csak edzés után fogyasztom, reggelenként igyekszem rendesen megreggelizni)

Az is rá van írva, hogy ne lépd túl a napi ajánlott adagot (gondolom nem véletlenül).

2015. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!