Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan oldjam meg az étkezésem...

Hogyan oldjam meg az étkezésemet a suliban és koleszban?

Figyelt kérdés

Középiskolás kollégista vagyok. A koleszban nincs lehetőség sütésre-főzésre, csak hűtőnk és mikrónk van. A menzás kaja szar (kevés, alacsony tápanyagtartalom). Délután tejberizst szoktam enni,edzés után protein turmix.

Tudnátok olyan kajákat mondani amit el tudnék vinni suliba, mert a csirke-rizs kombót nem tudom megoldani. Tömegelés lenne a cél.



2015. nov. 13. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha nincs más, akkor jó még a tej is. Kollégiumban, gyakran pénzhiányban nem fogsz minden nap rizscsireket tolni az arcba. Tömjél magadba mindent, ügyeskedj, szerezz dellát, zárkatársakat félemlítsd meg, stb. Anyádék vigyenek be néha kaját.
2015. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

OMG ti nektek egyébként tényleg nem jut eszetekbe a konzerv? a rizs meg ne szórakozzatok én 5 hónapig úgy csináltam, hogy mikróba megfőztem 20 percin(nem szívta be teljesen a vizet nem is baj mert le kell takarni(pl ezüstel) amikor kiveszed és 20 perc kb mire felszívja.

Rohadt jó állaga lesz így a rizsnek. Fehére meg konzerv vagy igen egy hétre megcsinálod azt.

2015. nov. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A konzerv nem hiszem, hogy túl költséghatékony lenne.
2015. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekünk se engedtek semmit, mégis bevittük, tudod ez olyan, amit tíltanak úgyis megteszed :D Nekem még halam és macskám is volt koleszbe :D

elektromos főzőlapom is, mert hát nem csak főzni volt jó, de amikor cudar tél volt fűteni is , és igen, felcsempésztük, úgy, ahogy a ventilátort is nyáron, pedig azt nem lehetett táskába begyömöszölni....


csak ne hagyd ott míg fő, mert akkor tényleg kigyúlhat a szoba !

2015. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!:)
2015. nov. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!