Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan oldjam meg az étkezésem...

Hogyan oldjam meg az étkezésemet a suliban és koleszban?

Figyelt kérdés

Középiskolás kollégista vagyok. A koleszban nincs lehetőség sütésre-főzésre, csak hűtőnk és mikrónk van. A menzás kaja szar (kevés, alacsony tápanyagtartalom). Délután tejberizst szoktam enni,edzés után protein turmix.

Tudnátok olyan kajákat mondani amit el tudnék vinni suliba, mert a csirke-rizs kombót nem tudom megoldani. Tömegelés lenne a cél.



2015. nov. 13. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet rendelni kaját, de úgy sokkal drágább.


Két dologba kell beruháznod: hot pan, rizsfőző. Kész a kajád.

2015. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hot plate+rizsfőző sem megoldható?
2015. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja amúgy valószínűleg rizst is lehet hot pan-ben csinálni, de azzal nincs tapasztalatom.
2015. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát jah azt elfelejtettem írni, hogy tilos bármilyen elektromos eszközt vinni, mert régi épület gyengék a vezetékek és elvileg tűzveszélyes. Egyedül a zuhanyzóban lehet hajszárítózni, mert ott meg vannak erősítve, de az ötlet az jó, hogy ez lesz a megoldás. Köszi a gyors válaszokat.
2015. nov. 13. 20:15
 5/15 A kérdező kommentje:
*lehet, hogy ez lesz a megoldás
2015. nov. 13. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Kontakt grill és a tejbe rizst ne egyed

Nem jó kaja

2015. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gyurós ide ki sem merem írni, hogy mivel tömegelek tisztán, ha érdekel írjál privátot.
2015. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Rizst tudsz főzni mikróban, a csirkéhez nem értek, de nyilván az is megfő a mikróban... Tojást is tudsz készíteni, feldobja az ember táplálkozását. Nem ideális mikróban, de azért finom ott készítve is.

Én rég nem eszem túrót, de ha neked megfelel, azt még főzni sem kell.

Zöldségeket is tudsz készíteni mikróban, illetve nagy részük nyersen is jó.

2015. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha hétvégente hazajársz, akkor süsd meg az egész heti adag húst otthon. Koleszban lefagyasztod, a rizsfőzőt meg becsempészed valahogy.
2015. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A tejberizs valóban nem ideális, szerintem finomabb kókusszal és dióval (kókusztejjel az igazi, de azt drága megvenni s picit macerás készíteni, de ahhoz is kell elektromos eszköz), de kinek mi passzol, ugye. De a tejben tényleg sok tejcukor van, no meg tejzsír, de az én alternatíváim még zsírosabbak... A tej nem igazán jó fehérjeforrás.


Persze hogy ki mennyire szigorú önmagához, az mindenkinek a saját döntése.

2015. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!