Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MHN rendelésnél mi történik...

MHN rendelésnél mi történik ha nem vagyok itt, mikor hozzák?

Figyelt kérdés

Elviszik legközelebbi csomagátvételi pontra ahol x időn belül tudok menni érte ?

Vagy próbálkoznak 3x és utána storno?


Van most ilyen ingyenes házhozszállítás, ha csomagátvételi ponton veszem át, akkor már nem érvényes?


Nem vagyok otthon a témában és az MHN, GLS oldalán sem találtam erre való Q&A-t



2015. nov. 16. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább rendeld innen: [link]


Jó az ár, tudsz velük egyeztetni a kiszálítás időpontjáról, vagy kérheted pick pack pontra, esetleg elmész az üzletbe a polushoz. Ingyenesen viszik ki ők is azt hiszem. Egyedül a pick pack kerül 990-be.

2015. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kétszer viszik ki, ha először nem vagy otthon hagynak egy értesítést, de ha felhívod az ügyfélszolgálatot vagy írsz nekik egy e-mailt akkor megtudod beszélni melyik napra kéred. De nálam volt olyan eset is hogy nem volt orrhon soha senki azért egy GLS csomagpontba kivitték ahol munka után átvehettem.
2015. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így király, köszi, ment a kéz.
2015. nov. 22. 11:24
 4/6 tap bela ***** válasza:

Máshol is rendelheted.


Ha nem vagy otthon amikor kiszállítja a futár, akkor megpróbálja másodszor és ha akkor sem akkor pórul jártál.


Ha mondjuk gls pontra kéred, akkor te mész be érte arra a pontra ahová kérted. Itt is van azért egy idő határ, hónapokig nem fogják tárolni.


Ingyenesen kiszállítják ha 1 db-ot is veszel belőle 10.000Ft és szállítás ingyenes. Sőt ha 3 db-ot veszel belőle, akkor 9.500FT/db + adnak mellé egy ajándék bodys nyakláncot is.


Érdemes tehát megnézni honnan rendeled.

2015. nov. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MHN-sport shop-tól , tehát a gyártótól veszed, azt az MPL-posta hozza.

A postahivatalba átveheted 5-napig.

2016. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tap bela ***** válasza:

Bárkitől vásárolhatod, a futár szolgálat vagy a postai szállítás feltételi nem ettől függenek!!!


Röhej aki a kettőt összemossa. A gls esetében e-mail-en kapsz egy értesítőt, melyben a szállítás idejét, és a szállító futár telefonszámát is megadják, tehát lehet egyezkedni.


Ha meg nem vagy elérhető, akkor kérd csomgpontra, posta esetén akár postán maradóra.


Egyébként az MHN 3kg-os fehérje 10.000Ft + 1.200Ft értékben n.o. fokozó ajándék, a szállítás ingyenes.

2016. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!