Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje ital hosszan tartó...

Fehérje ital hosszan tartó ivása esetén jelenkezhetnek mellékhatások?

Figyelt kérdés
Már tobb mint 1 eve iszom edzsesnapokon napi 2 adag feherheturmixot, szukseges lenne szunetet tartanom a szedésében vagy problema nelkul lehet szedni barmeddig...?
2015. nov. 17. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A fehérjeturmixban leginkább fehérje van. Ami elég esszenciális az életben maradáshoz. Nem tudom, mire gondolsz, mit ártana s egyesek itt meg szokták jegyezni, hogy a gyógyszert szeded, a fehérjét iszod vagy eszed... Amiben van is igazság.
2015. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezert irtam a kerdesben az ivás kifejezest :) nem fletetlenul káros hatásokra gondoltam hanem kul. Testi folyamatok lejátszódásában szerepet e vállalhat?
2015. nov. 17. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem mit akarsz az ivás szóval kihangsúlyozni és miért lenne bármi is károsabb, mert iszod? Fuck logic...

Mivel vízzel összekeverve folyadék halmazállapotú lesz lesz, ezért nehéz megenni, tehát alternatív opcióként marad az ivás. De ha ez nagyon zavar, megpróbálhatod beöntéssel úgy biztos nem jelentkeznek mellékhatások.

2015. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Osynho ***** válasza:

"Testi folyamatok lejátszódásában szerepet e vállalhat?"


Persze, megemészted. Elég komoly szerepe van. Mivel a testépítés kategóriába írtad, gondolom célod az izomzatod fejlesztése. Na, például ebben is segít. Gondolom a napi étrended is megfelelő, amihez iszod a fehérje kiegészítőt.

2015. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Durva, hogy valaki 1 éve fogyaszt valakit de valójában fingja sincs se arról hogy mi az meg minek issza de azért issza. Gratula
2015. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*valamit
2015. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szergej55 ***** válasza:
A pénztárcád méretére kihatnak a mellékhatások, másra nem igen.
2015. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szedés a leírásban volt, ezért írtam. Nyilván ez csak egy szó, de kifejez valamit az ember hozzáállásából, hogy most szernek tartja vagy normál tápanyagnak, ami valójában.

Sosem használtam ilyesmit és nem is tervezem, de legjobb tudomásom szerint ugyanolyan fehérje, mint amit étellel viszünk be, csak persze koncentrált formában.

Sokkal félelmetesebb az élelmiszeripar megannyi terméke, ahol a profit számít, az egészségtelenség foka csak annyiban, hogy ne tiltsák be miatta a cuccot.

Nekem teljesen idegen volt a fehérjeportól való félelem, amíg nem jöttem erre az oldalra, ijesztő, miket gondolnak egyesek, de ez a fene nagy (megalapozatlan) igényesség a sokkal fontosabb esetekben már nem jelenik meg.

2015. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elég rost a táplálkozásban,akkor a húgysavszint magasabb lehet tőle és idővel kialakulhat enyhe laktózérzékenység is ha tejsavó proteinről beszélünk.
2015. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!