Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves vagyok 1,5 éve edzek,3...

16 éves vagyok 1,5 éve edzek,3-4 hónapja kezdtem komolyabban étrend, no cigi/alkohol mindennap edzés stb. viszont nagyon nagy a kísértés hogy néha 1-1 cigit elszívjak valamivel kábítsam magam nem tudom, mennyire rontaná a teljesítményem?

Figyelt kérdés
30-40en vagyunk bandában és mindenki iszik jól érzi magát én meg csak úgy ott vagyok ,mostanában már el sem megyek ,mindenki b*szogat hogy miért nem iszok cigizek így nehéz ,rossz a közérzetem eléggé

2015. szept. 19. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A tüdöd szétb****,de persze ez sem azonnal kovetkezuk be...

Havonta 1 szer max 1 sört megiszol,viszont KÉRLEK ne cigizz

2015. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tipikus, idióta élethez való hozzáállás. Minek kell 16 évesen inni és cigizni ? Mindenki ilyen kiegészítőtevékenységekkel múlatja az idejét ? Azt hiszitek, hogy az a jó. Vagyis ezek szerint ők hiszik. Cseréld le szépen magad körül azt a 30-40 embert. Teljesen eszement baromság olyan emberek között "jól érezni" magad, akiknek az első számú gondjuk, hogy te nem csinálod azt amit ők.
2015. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 cigi 1 sor hetvegen?
2015. szept. 19. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
1-1 cigi tudod nem gáz az még semmit sem jelent, nincs nagy közre játszással a fejlődésedben. Itt egy probléma van 1-1 cigi, sör után jön a következő... Én is a társaságból elégé ki lógtam a vége fele , már de hát ez van változtatnom kellet. Soha sem szeretem sokat inni, csak a sört az jöhet... Inkább kábítószereztem úgy napi 10-13 jointtal voltam egész nap napi/1-2g fogyott simán. 2 év után abba is hagytam, utána mindenki le szokott a társaságból. Később haver már cigizni sem cigizett, de azt még sokan nyomják. Nálam úgy napiban 15-20 töltött cigi fogy el, szóval még mindig jobban állsz mint én.:) De figyelj ha nem akarsz inni, meg menni akkor nem mész. Engem is rágnak hogy miért nem megyek, egyszerűen minek? Nem iszok, nem kábulok szóval ja... Munka mellet is annyi időm van hogy edzek, eszek, sz*rok , kajámat el készítem másnapra , barátnőmmel vagyok. Pihenő napokon családdal , haverokkal így dél után egy kis időt... Társaság ahova jártam, 90% szerintem már alkoholista , hetente vagy szinte naponta buliznak. De mit buliznak? Nincs mit ünnepelniük... Néha meg iszok velük egy sört , de ezt is csak akkor ha nem edzek vagy edzettem.
2015. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16 évesen egyáltalán nem kellene cigarettázni. Ha meg az adott társaságban alap a vedelés, füstölés és ezért b*szogatnak, akkor azok nem barátok. El kellene dönteni, hogy mi a fontos. Tüdőrákot akarsz gyorsan kapni és depresszióba esni vagy edzeni egy jót meg egészségesnek lenni?
2015. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. Meg szerintem ha rám hallgatsz , nem fogsz cigizni addig amíg nem vagy rá szokva annyira, hagyd abba... Nekem is már csak ez az egyetlen egy ami maradt, a káros szenvedélyek közül.
2015. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A cigit kipróbáltam tizenéves koromban. Kb 3 héten keresztül 2-3 alkolammal szívtunk el 1-1 cigit a haverommal. aztán úgy döntöttem nekem ez nem kell, egyszerüen nem volt rá szükségem. Nem ízlett, mint egy egy étel amit nem akartam megenni. Alkoholt 13 évessen ittam először, 2013-ig szinte minden házi bulin ittam alkoholt, és miért, mert a haverok is ittak. Tavaly már csak 2-3 házi buli alkalmával ittam. Idén pedig az újjévi buli után félévvel később 1 pohár fröccsött ittam azt is 4 órán keresztül. Már nem kívánom az alkoholt, abszolute semmi élvezet nincs számomra az ivásban. Saját életem van a saját döntéseimmel, a barátaim ezt nem fogják befolyásolni, Manpság divat cigizni, meg inni. A tizenévesek látják hogy mit csinálnak a szüleik, vagy a többi felnőtt és ezért próbálják ki, és azt hiszik ha ezt csinálják akkor ők is "felnőttek". Evolúciós tény hogy ha valami káros az egészségre és tiltják hogy csináld akkor épp azért csinálni fogod, lásd cigi, alkohol. Ha kötelező lenne pár hónappal, évvel később megunnád. Ott vannak a tv reklámok, újság hirdetések, amik kimossák az agyad: "Vegyed meg, és igyad Menj inni a haverokkal. Ha nyár van azértt igyál, ha tél van akkor meg azért." De így van ez más étel ital gyártónál is.

Ahogy abbahagytam az ivást megváltozott a világról alkotott gondolkodásom pozitiv irányba, és az edzésmre is jó hatással van.

Aki azt mondja hogy azért érzi jól magát mert iszik és cigizik az illuzióban él.

-Gerso-

2015. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ,cigi csak addig jó még szívom ,de akkor szeretem azt a feeling-et utána rájövök hogy hülyeség és hogy a heti edzésem elrontottam ilyenkor szörnyen érzem magam. Manapság már nem szoktam ,inni annyira nem szeretek csak úgy ,régebben minden hétvégén csúszott a fél liter vodka és K.o. jó bulik voltak sőt nagyon jók ,nem is bánom őket :) de most már van célom és azt akarom elérni így kihagyok minden bulit és egy nagy sz*r minden ,de ez van majd kiküszöbölöm valahogy
2015. szept. 22. 22:12
 9/9 anonim válasza:

7-es vagyok.

A bulikat nem kell kihagynod! Voltam olyan buliban, hogy nem ittam mert vezettem és ugyanúgy szórakoztam mint aki ivott. Ha jól megy az életed: jó munkaviszony, Jó párkapcsolat, jó egészség, stb. akkor van okod jól érezni magad csak észre kell venned. Az csak pár évtizedes agymosás hogy akkor bulizol jól ha iszol és berugsz. Írom és mondom: Tiszta józanul buliztam úgy mint más részegen, és mások nem értették hogy mi volt velem. Ha vannak problémáid az alkohol nem fogja őket megoldani. Mintha lőtt sebet sebtapasszal gyógyítanál

Alkohol és cigi: Kérdezd meg magadtól! Miért kezted el fogyasztani őket? Felnőttektől láttad, Mások rábeszéltek hogy próbáld ki, és/vagy csináld velük mert korábban azt hitted ezzel imponálhatsz valaki előtt, azt hitted ettől valaki leszel, ettől leszel "felnőtt"?

Ezek nem valódi saját döntések szerintem.

Gondolkodj el mi lehet az életedben az amit "meglátni és megszeretni" alapon kedveltél meg, és a mai napig elkisér. (Számomra ilyen az autósport: megláttam és megszerettem És azért mert a társaságom legjavát nem érdekli ez a sport én nem hagytam fel vele.)

Akár folytatod a káros szenvedélyed, akár nem az úgy legyen a saját döntésed minthogy te most eldöntöd mit eszel az ebédnél.

2015. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!