Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lesz valakinek sportos...

Mitől lesz valakinek sportos alkata? én azt mondom h szerintem ha valaki izmos, és viszonylag alacsony a tsz je akkor sportos. A barátom szerint - dagi- én nem vagyok sportos csak izmos. Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ezen veszekedtünk. A barátomról tudni kell hogy meleg és szerinte a sportos alkat a 180 centi / 65-70 kilós zörgőcsontú "szálkás" ember. Én egy 178 cm / 85 kilós 13 % tzs vel rendelkező keskeny csípőjű valamint dereku és szélesvállu erős izmos lábakkal rendelkező ember vagyok. Ezért nem értem hogy miért nem vagyok sportos alkatba sorolható csak az izmosba? Most akkor a sportos alkat tényleg a 65-70 kilós 180 centis szerencsétlenség aki egy fél téglát nem bír el? én amúgy minden sportban mgállom a helyem. kocogás, súlyemelés, testépítés, úszás, futás, kerékpározás.... de akkor miért nem vagyok sportos alkat?
2015. nov. 17. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gondjaid vannak. Szubjektív, hogy kinek mi a sportos.
2015. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezs meg a nőklapja rovatban
2015. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
ha egy meleg azt mondja valakire, hogy nem sportos, akkor sajnos nem sokat lehet tenni. A melegek tévedhetetlenek mind stílusban, mind életvitelben. Fogadd el.
2015. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Omg. Mi van itt?
2015. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!