Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan oldhato meg az hogy az...

Hogyan oldhato meg az hogy az erek jobban kilatszodjanak a kezemen? Marmint nem olyan durvan mint pl dwayne johnson nak vagy ilyesmi.13 eves vagyok Es lattam mar fel evvel fiatalabbat is es neki jobban kilatszottak az erei a csuklojan alkar stb.

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Ertem hogy meg fiatal vagyok de nekem nagyon bejon ha az ugy kilatszik.

Lanyok ti ezt mennyire szeretitek?

Lattam felnottet akinek az egesz csuklojan 1mm hely nem volt az erek kozott. Nagyon kilatszottak neki.az mar szerintem kicsit undorito. Peldaul ahol a legtobb izom van a karon 'hirtelen nem jut eszembe a neve:D'

Ott szokott lenni 1 er az jo lenne de azt meg csak nem is latni kozelrol se. Na?

2015. nov. 21. 21:00
 2/8 anonim ***** válasza:
A kórosan soványaknak látszanak ki az ereik. Akin van egy kis felesleg, azoknak a büdös életbe nem fognak kilátszódni.
2015. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor ha nyomod magadba a szteroidot.
2015. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne akard
2015. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 évesen ne az legyen már a problémád, hogy mennyire vagy eres meg az osztálytársad mennyire eres, meg dvéjn dzsonzon mennyire eres. Nem tökmindegy, hogy látszanak-e az ereid? Attól nem fogsz the Rock-ra hasonlítani és menőbb se leszel.
2015. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. Ez részben hülyeség szerintem

Annak is kilatszodhatnak, aki edz

Gondolom a kérdező nem ugy gondolta, hogy "atlatszodnak" a bőrén, hanem ha egy pasinak "kidudorodnak" az erei a kezén


Es nekem tetszik bizonyos szintig, de 13 évesen meg felesleges ezen parazni, ráérsz meg ezzel

2015. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Valter6672 ***** válasza:
Én qrvaeres vagyok és nem cuccolok. igaz nem 13, hanem 22 éves vagyok.. :) egyébként kevés testzsír mellett látszódnak + szerintem genetika is.
2015. nov. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várj 2 évet és kezdj el edzeni.. Tömegelj, majd diéta után látszani fog.
2015. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!