Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődik a karom?

Miért nem fejlődik a karom?

Figyelt kérdés
Két éve kezdtem az edzést, és azóta jó ha 5 centit nőtt a karom. Minden más testrészem egész fejlett, kivéve a karom, csak már kezd hülyén kinézni hogy egy vastag széles felsőtest mellett cingár(35cm) karok vannak. Bicepszre és Tricepszre is mindig 3 gyakorlatot végzek 2 szabad súlyosat és 1 csigásat a végére, de ez sok lenne?

2015. nov. 21. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy héten kétszer legyen kar nap..Mi is így csináljuk,mellre heti 2 edzés van és fejlődik..Le van maradva a mellem sajnos,meg nehezen is fejlődik.. :) H-P chest day.
2015. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Glacierous ***** válasza:
Hogy néz ki a karedzésed?
2015. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy napon van a mell-kar: tricepsz: szűknyomás 4x12 koponya törő 4x14 csigás letolás 3x14 Bicepsz: egykezessel 4x12-10

kalapács-bicepsz: 3-4x12-10 csigás-rúd bicepsz 3x10

2015. nov. 21. 14:22
 4/6 Glacierous ***** válasza:
Növeld a súlyt és vedd vissza az ismétlést.Csinálj 3-4x8-akat.Ha nagyon le van maradva,mehet heti 2 karnap is.Nem ártana,ha lenne kétkezes bicepsz és tolódzkodás.
2015. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tricepszre kevés a 3 gyakorlat.

Érdemes variálni a felosztást. Próbáld meg a hát mellett megedzeni a bicepszed, a mell mellett a tricepszed, valamint egy teljesen külön napon együtt a felkart. Így kétszer kap terhelést egy héten, ráadásul a nagy izmokat követően a már fáradt izmot kínzod picit.

2015. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor kicsit le volt maradva én is úgy edzettem, hogy külön karnap 5-5 gyakorlat mindegyik bicepszre és tricepszre is. Mellette mell napon tricepsz 1x5 sorozat és háton bicepsz. Messze tettem őket egymástól így nem volt gond a regenerálódás.
2015. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!