Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az Astoria Fitness tényleg...

Az Astoria Fitness tényleg ennyire rossz?

Figyelt kérdés

Olvastam róla egy cikket ami eléggé lehúzta, de a valóságban is tényleg ennyire lepukkant meg rossz?

Szeretnék elkezdeni kondiba járni és az egyetemhez ez lenne a legközelebb. Aki járt/jár oda tudna valami véleményt mondani róla?


2015. nov. 22. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha van elég súly, fekvenyomó pad, guggoló állvány, 1-2 egyszerű gép, akkor olyan rossz nem lehet.
2015. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 *Glissade* ***** válasza:
100%
Ismertem a nőt, aki a color fitness egyik termében takarított és mesélte, hogy felkérték arra, hogy takarítson az Astoria fitnessben is. Azt mondta, mikor meglátta, hogy nézz ki a hely: nem vállalta el. :D
2015. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 *Glissade* ***** válasza:
100%
Iletve azt is hozzá tette, hogy 20 éve takarítónőként dolgozik, szereti is a munkáját, de az Aztoria fitnesst nem vállalta. :)
2015. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell rogton eves berletet venni.
2015. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Glissade cica, ez egy egetverően nagy baromság. Kb. kétszázszor voltam az évek során az Astoria Fitnessben, semmi olyan nincsen ott, ami egy takarítónőt zavarhatna, mindig tisztaság volt és rend.


Az már más kérdés, hogy nem foglalkoznak eléggé a gépek karbantartásával, tehát idővel egyre gyakrabban fordult elő, hogy hetekig sem lehetett használni egyiket-másikat. Én mondjuk kb. két éve voltam ott utoljára, nem tudom, azóta változott-e a helyzet.


Kérdező, veszel egy napi jegyet, aztán megnézed, mi a helyzet most. Annyira biztos nem lesz rossz a helyzet, hogy egyszer ne tudnád jól kihasználni azt az egy órát, amit ott töltesz.

2015. nov. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 *Glissade* ***** válasza:
100%
Nem vagyok a cicád SünBalázs. :)
2015. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Szerintem a cipekedés miatt nem vállalta.

2015. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 *Glissade* ***** válasza:

Nem tudom, soha nem mentem még be az Astoria fitness területére, még csak kivülről láttam. :)

Kérdező bemész és megnézed!

2015. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy átlagos edzéshez bőven elég az a terem. Nagyon kevés hely van benne, tele van zsúfolva gépekkel, ami amúgy fejlődés, mert pl kétféle fekvenyomó gép is van már, meg ilyenek. van szauna, az öltöző kicsi, és nincsenek nagy kézisúlyok (30felett).


Higénia átlagos. az ára viszont drága, dehát a belvárosban ez az árszínvonal.

2015. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a tisztasággal nincsen gond, bár az eszközök (jógamatrac,kézi súlyzók, labdák....ragadnak a kosztól és büdösek!!!) de az öltöző, a padló, a wc, a szekrények tiszták. Az órákat pedig félképzett, amatőr tanárok tartják :(
2016. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!