Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » IFBB Fitness Model gazdag...

IFBB Fitness Model gazdag embernek számít? Mennyit kereshet? Ki támogatja őket?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik? Az amelyik elindult egy versenyen amit az IFBB szervezett, és utolsó lett, vagy az amelyik már profi kártyát is szerzett, és sorban nyeri az IFBB versenyeket?
2015. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számomra a gazdagság azt jelenti, hogy több pénzed van, mint amiből az egzisztenciádat fent tudod tartani, tehát rohadtúl szubjektív, kinek mi minősül gazdagnak.
2015. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha jó szponzorod van, akkor jól élhetsz. egyik barátnőm pl csak ebből él.

24L

2015. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy hasonló másik kérdésre már megírtam ezt ,de azért ide is leírom :

Hát figyeljetek ! Én úgy gondolom,hogy nem tud megélni csak ebből többségük személyi edző végzettséggel. Amúgy milyen buta kérdés volt ez ,de komolyan ? Magyarországon élünk miből lehet megélni manapság??? Viszont én,úgy gondolom,hogy anyagilag nem kell őket irigyelni úgy megszenvedtek ők ezért a kinézetért ami egy átlag embernek eszébe nem jut. Az meg már megint más szemszög,hogy miért is ne irigyeljük az izmos nőket férfiakat. Férfi szemmel úgy gondolom nem túl szexi nőies egy fitness modell. Rengeteg férfinak ez nem jön be ! Nekem sem mondjuk . Duzzadó erek szálkás test hát kirázott a hideg. Túl sok bántást is kapnak a közösségi oldalakon is és élőben is. Szóval én nem cserélnék velük életet. Ők rengeteget költenek kajára is meg azokra a porokra is. Szponzorok lehet,hogy támogatnak pár csajt ,de annyira egyik sincs megfizetve ,hogy Ferrarival meg Lamborghinivel járkáljanak. Ja és még így utólag ez egy átmeneti dolog nekik mivel a test öregszik nem lehet 60 évesen is a színpadra állni azt meg nem mondom,hogy hány éves korban hagyják abba a lányok ezt a sportágat,de sokuk inkább 25-38 között már gyereket akar attól a férfitól akit szeretnek:) Tapasztalatból írtam ezt le családomban is van vagy volt testépítő és még a barátnője is az volt mára már visszavonultak. Szóval nem egy életen át tartó dolog ez rengeteg kitartás kell ide ! Addig kell kihasználni a testet ameddig fiatal a hús :D A másik hasonló kérdésűnél meg az kimaradt ,hogy amikor verseny előtt pár nappal nem szabad folyadékot bevinni a szervezetbe na az kemény ,hogy bírják ezt ki nem is értem :O

2015. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!