Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lány vagyok, és a combomat...

Lány vagyok, és a combomat szeretném vastagítani. Egy év alatt milyen eredményeket lehet elérni?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, és elég vékony. Szeretnék kicsit vastagabb, izmosabb lenni, főleg comb tájékon. Ha betartok mindent, amit egy személyi edző kér, akkor 1 év alatt lehet látható változásra számítani?


Ehhez kapcsolódóan, a neten találtam ezeket a képeket, 8 és fél hónap telt el a két feltöltés között. Ez tényleg reális lehet? Elég elképesztőnek tűnik.

[link]

[link]



2015. nov. 13. 03:14
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Egy csajnak nem kell ilyen kb nekem van ilyen ugyhogy valoszinüleg kokszolt

Olvasd el a sárga kapszulát

2015. nov. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

A képen lévő akár srác is lehet mert melle sincs!

Gyalogolj mindennap! Fuss napi félórát, és táplálkozz rendesen!

2015. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyaloglástól meg a futástól az életben nem fog vastagodni a combja, sőt..


A kérdésedre válaszolva, ha rendesen edzel és betarrod a kajád 8 hónap alatt bőven tudsz vastagodni a combodon.

2015. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még az 1. képen azt mondom, ok (de még ez is kissé túl izmos) még a szép kategória. De a 2. képen, azt ne...nekem nagyon nem tetszik.

Bár te tudod, biztos van olyan, akinek bejön. Ahogy érzed.

Annyira nem értek hozzá, de lehet azért szedett még mellé valamit...

19f

2015. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Négyes nem nagyon ért hozzá, a második képen lévő formához szteroid kellet. A második csajnak a combja nagyon dögös, de lerontja a kerek váll, kockás has és az izmos karok.
2015. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1 év alatt simán jó lesz, ha tényleg betartod, amit kell.


Amúgy ha már az ízléseknél tartunk (amit senki sem kérdezett), nekem rohadtul bejön a második képen, valami elképesztően jó alakja van, egészen kivételes. A változás gyorsaságából gondolva benne lehet a pakliban, hogy okoskodott valamit, bár brutáljó genetikája van, és azért van ott zsír is bőven.

2015. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Súllyal kell edzeni, meg enni egy csomót :D
2015. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Második képe egyértelmű kox...

A kérdezőnek:

Az a sárga kapszula tényleg ajánlott, a kajával kapcsolatos dolgokat megtudod belőle. Edző kell ha semmilyen súlyzós múltad nincs.

Valószínűleg 1 év alatt ilyen szintű változást dopping nélkül nem fogsz elérni de érdemes belefogni mert biztos, hogy látszani fog az eredmény. Hogy mennyire az több mindentől függ, röviden:

-mennyire jó a genetikád, hogy reagál a szervezeted a súlyzós edzésre. Ezen nem tudsz változtatni, csak doppinggal de nem érdemes mert több a kár mint a haszon.

-mennyire jó a táplálkozásod azaz mennyire van összhangban a céljaiddal. Az a bizonyos Sárga kapszula sokat segíthet ebben.

-az edzésed minősége és mennyisége mennyire szolgálja a célokat.

Ja, és a itt a Sárga kapszula:

[link]

2015. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval ! Kemény, súlyzós edzésekkel látható eredményt lehet elérni egy év alatt (tudom, mert több lánnyal is foglalkoztam életem során edzőként), de az általad bemutatott képek bizony egyértelműen szteroidra utalnak. Egyébként is rettenetesen nehéz egy lánynak ilyen formát elérni (sokaknak soha nem fog összejönni csak max szteroidokkal) de egy év alatt tisztán biztosan lehetetlen!
2015. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem lehetséges :)

24L

2015. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!