Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzésterv lenne jó?...

Milyen edzésterv lenne jó? Egy héten csak egy izmot edzek?

Figyelt kérdés

Na szóval én itthon edzek. Van egy fekve nyomópadom, haspadom, francia rudam, egykezes súlyzóm.

Heteken belül lesz egy húzódzkodóm és egy evezőgépem.

Mindennap letudok menni edzeni. Tömegnövelő étrend meg van. Nem vagyok kezdő, osztott edzéstervet már csináltam. Milyen felosztásba csináljam? Egy héten többször is kéne edzeni mondjuk a kar-t, ha mondjuk abba le vagyok maradva? Milyen edzésterv lenne jó?

Válaszokat előre is köszönöm!


2015. nov. 23. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ja egy héten csak 1 izmot edzél de azt egy héten mindennap és akkor az izom 5 hetet fog regeneládoni
2015. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De te még nem unod hülye gyerek?
2015. nov. 23. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen mentalitású embernek nem vagyok hajlandó "hasznos" választ adni.
2015. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oksi:)
2015. nov. 23. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azt akartad írni, hogy egy héten egy izomcsoportot csak egyszer...:D

Én így edzek, nekem ez bevált, és a tükörnek jobban hiszek, mint az itt okoskodóknak, hogy mindenkinek hogy kéne...:)

2015. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!