Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv váltás?

Edzésterv váltás?

Figyelt kérdés

4 napos osztott edzéstervem van hétfő: mell bic kedd: láb vádli csüt: váll has Péntek: hát tric vádli

A teremben mondták hogy változtassak tervet. (én erre azt mondtam, hogy úgy olvastam hogyha csak stagnálsz akkor kell változtatni)

Jó hogyha csak a gyakorlatokon változtatok a napokon nem?



#edzésterv vátoztatás
2015. nov. 21. 07:08
 1/4 A kérdező kommentje:
És amúgy ezt 7 hónapja tolom elötte kb 2 hónap kezdő átmozgató volt
2015. nov. 21. 07:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is igy van, csak vall melle trico es hat es hatso vall.. folosleges elosztason valasztani ez igy jo! Max gyakorlatokon de azokon is folosleges ha jol erzed oket, izomnak nincs agya neked van! nem tudja mivel sokkolod..
2015. nov. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Glacierous ***** válasza:
Ez nem edzésterv,csak egy felosztás.Tudni kéne,milyen gyakorlatokat csinálsz,milyen ismétlésekkel,mert lehet,hogy tényleg hülyeséget csinálsz.De ha fejlődsz és erősödsz tőle,akkor nem lehet olyan rossz.
2015. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 akkora hülyeséget mondasz na ne bameg hogy ez csak felosztás nincs kedvem leírni az egészet ember. (amúgymeg fejlődök persze benne van a leírásban minden(a teljes edzéstreven kívül.))
2015. nov. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!