Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami okos emberke segítségét...

Akomata kérdése:

Valami okos emberke segítségét szeretném kérni. Miért lehet az hogy olyan jelek jönnek ki rajtam mintha erősen szteroidoznék, pedig még csak tápkieget sem szedek?

Figyelt kérdés
Már régóta nagyobb mellizmom van mint kortársaimnak, a hátamon, de főleg az arcamon mély pattanások vannak bárhogyan közdök ellene évek óta, napi 3x arcmosás, kezelések stb. Egy NatGeoWild-en kiadott kisfilmben pedig ezeket halgattam végig mint "szteroid kozmetikai mellékhatásai" nemrégiben 2 hónapot edzettem és jelentős eredményeket éreztem magamon. Képet tudok küldeni aki tud bármit mondani szivesen meghalgatnám 19F.

#pattanás #testépítés #szteroid #szteroid mellékhatások
2015. nov. 23. 18:57
 1/7 HarciCsiga ***** válasza:
100%
Tapkiegben elvileg niacintol kipatpghatsz regen velem is ez voltt, sot a sok hust se birja mindenkinek a bore es kiragyasodik.
2015. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem diagnosztizált laktóz és/vagy glutén érzékenyek szoktak brutál módon kipattogni.Úgyhogy az arcmosás halottnak a csók.Kezdésnek száműzd a kajálásodból a tejtermékeket és két hónap alatt kismimulsz.A komolyabb mélyebb aknékat viszont a glutén okozza.
2015. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Valter6672 ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is, de csak az elmúlt 2 hónapban... olyan helyen jönnek ki rajtam pattanások, amiket ki se lehet nyomni, ahol még sose. Étrendem ugyan az mint régen, és a tápkiegen se változtattam.
2015. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pattik nem csak kajatol johetnek ki, hanem orokletes is lehet.

A borben a faggyumirigyeknel talalhato receptorok erzekenyebbek a dihidrotesztoszteronra es tobb faggyut termelnek. Sot olyan is van, hogy a bor termel androgen hormonokat. Tehat meg csak az sem egyertelmu, hogy magasabb egy ilyen ember tesztoszteronszintje, csupan erzekenyebb a bore ra. Emiatt van, hogy valakinek egy koksz meg se kottyan es no tole mint a bolondgomba, mas meg alig erez valamit, vagy kipattog tole mint egy tini.

Tanuld meg jol apolni a borod. Kerj kozmetikustol segitseget.

2015. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kisboltos ***** válasza:

Én ajánlanék egy allergia tesztet gluténra és laktózra, mellé még egy hormonszint vizsgálatot is. Illetve ezután felkeresnék az eredményekkel egy bőrgyógyászt.


Az arcmosást meg csökkentsd egyszerire estére, közvetlen lefekvés előtt.

Minden jót, írd meg az eredményeket!

2015. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 *Glissade* ***** válasza:

Mert ki kellene vágni a polcról a dm-es arctisztítókat és helyette natur, kézzel készült szappannal fürödni és natur arckrémet választani.


Utána jöhetnek azok amiket a többiek írnak.

2015. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 *Glissade* ***** válasza:
Vegyetek kézműves szappant!!!!
2015. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!