Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsákolás kesztyü nélkül....

Zsákolás kesztyü nélkül. Veszélyes az üzletekre, vagy nem?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem testépitéssel kapcsolatos viszont itt vannak páran akik otthon vannak a hasonló témában, mmint mint izületek és stb, meg sok teremben van zsák, szóval hátha. na, annyi érdekelne, hogy egészségtelen-e kesztyü és bandázs nélkül kemény bőr zsákon zsákolni?

2015. nov. 23. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az üzletekre azért veszélyes mert ha nem veszel kesztyüt az bevétel kiesés nekik.

Az izületekre meg kesztyüvel is veszélyes főleg ha 80 kg-os a zsák. Kesztyű nélkül probáltál már zsákolni? Kb 1 perc és leszedi a bőrt a bütykeidről a zsák és csak összevérezed az egészet.

2015. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hosszútávon nem veszélyes,mert vagy a bőr szakad le a kezedről és nem tudod folytatni a zsákolást,vagy begyullad a csuklód egész fel a kézfejig pár alkalom után 1 hónapra.

az ilyenek meg elég gyorsan jobb belátásra bírják a többséget.

és abban is gátol,hogy nem az ütés szabályosságán,pontosságán,gyorsaságán,robbanékonyságán fogsz agyalni zsákolás közben,hanem azon hogy fáj a kezed.

2015. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 évig thaiboxoltam, viszont vegyes volta csoport, sok fiatal és gyerek is volt, ezért kötelező volt minden edzésen a teljes védőfelszerelés. mostani konditeremben van boxzsák, és szoktam edzés végén egy 10 percet zsákolni. a kezem és a bőröm már hozzá van szokva, csak lilul, de nem szakad fel, és nem fáj. viszont nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ez nem jelenti azt, hogy totál egészséges.
2015. nov. 23. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nem egészséges. Olyan, mint amikor az úgynevezett jó reggelt gyakorlatot csinálom 100 kilóval a gyulladt csipőízületemmel, vagy mivel. Megterhelő.

2015. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!