Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1g/tskg ch akkor is kevés...

1g/tskg ch akkor is kevés diéta alatt, ha nem veszítek az erőszintemből?

Figyelt kérdés

Izomvesztésen kívül (Ami elvileg nincs, mert az erőszintem ugyan annyi.) lehet bármi más probléma?

Fél kiló csirkecsöcs, 250g túró, 5 tojás, 1 turmix és 5g kreatin edzésnapokon, +3 shredex kapszula a napi menü szinte mindig. Ja, van, hogy bedobok 1 almát és 1 proteinszeletet, ha édesség kell.

Szóval?


2015. nov. 26. 21:49
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Én is lemegyek ennyire simàn. Nincs gond ezzel.
2015. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Én tömegelésnél eszek ennyi fehérjét a tojást leszámitva szoval szerintem kevés
2015. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A fehérje kevés? 180-190g jön ki kicsit durván, ha nem csak az állatit számolom. De mondom, nincs erőszínt vesztés, akkor nem hiszem, hogy kevés. 86kg vagyok.
2015. nov. 26. 21:59
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem kevés a fehèrje. Ha többet nyomnál csak drágábbat szarnál, de naturálban nem lenne több haszna.
2015. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyúrós,miért kell butítani a népet?
2015. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyénenként változó, én 1g/testtömeg ch-val 2-3heti 1kg minuszt érek el, de ismerek olyat, aki amúgy ugyan azzal az étrenddel de 3g/testtömeg ch-val heti 1kg mínusz... szerencsére nem 7milliárd egyforma ember él a földön.
2015. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kevés és nem sok, ha neked így működik... Nem vagyunk egyformák.

Aki ketogénnel szálkásít (vagy akár tömegel), annak nincs meg ennyi :) Persze az nemigen ehet ennyi fehérjét...


De tényleg, az a jó étrend számodra, ami működik. Vannak alapdolgok, fehérjelimit, zsírlimit, miegymás, de ezen felül mindenkinek más az ideális.

2015. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kevés,sőt ha újraszámolod zsírmentes tömegre,akkor még lehet is levenni belőle idővel ha szükséges.Az erővesztés pedig majd 3-4 hét után jön,ha ennyin maradsz,de a kreatin azért segít ezt minimalizálni.
2015. nov. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!