Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani diétás...

Tudnátok ajánlani diétás ételeket, amik megfelelnek nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, iskolába járok. Heti 2x járok TRX Crossfit edzésre (szerda-péntek), ezen kívül néha otthon is edzek, fekvőtámaszt nyomok leginkább. Fogyni szeretnék, de nem tudom hogy hogyan kezdjem. Nem tudok minden nap csirkemellet enni, illetve fehérjéket inni. Gyümölcsből is csak az almát, banánt szeretem. Zöldséget egyáltalán nem eszek. A folyadék bevitellel is vannak gondjaim, egyáltalán nem iszom vizet, csak Colát, illetve teát. Az iskolában általában croissant, szendvicset, illetve gyrost eszek. Iskola után otthon főtt ételt eszek, ezen kívül délután kakaós csigát, vagy valami hasonlót. Este gabona pelyhet eszek. Ezen szeretnék változtatni. Tudnátok írni tanácsokat hogy mit-mikor egyek illetve ehetek, stb!? A válaszokat előre is köszi!

2015. nov. 23. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Most csak viszonylag röviden. No igen, van min változtatni, kérdés, hogy mennyire vagy hajlandó?

Igyál vizet, de ha nem megy, legalább a teát válaszd, persze cukor nélkül.

Amúgyse egyél cukros péksütiket, inkább rendes ételt. Nem igazán koncentrálsz a fehérjére... Nem kell fehérjepor és csirkemell, de elegendő fehérje természetesen igen. Mivel kívánod bevinni? Van pár lehetőség, ajánlatosak az állati fehérjék.

A zöldséget gondolom továbbra is kerülni fogod, na ehhez az irányhoz nem értek.

2015. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!