Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan miként lenne, érdemesebb?

Hogyan miként lenne, érdemesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mindenféle képen 3-4 hónap alatt max szeretném elérni ezt a testet. Vajon lehetséges? Normális étrenddel, edzéssel.


Hogy lenne, érdemesebb? Heti 1 vagy 0.5 kg fogyással? Vagy inkább szinten tartással? Mind1 a kg nem? Szóval ha én heti 0.3/0.5kg fogyok akkor is lehetséges? Vagy a kg múlik minden? Attól még testzsír % fogyhatok ha kg nem is annyira nem? 85kg vagyok képen látható, max 75 lehet. Ha 80-ra le megyek 3-4 hónap alatt akkor is nagyjából így néznék ki?


Kép:

[link]



2015. nov. 27. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

A heti fogyásod 0,5-1 kg között legyen, ha kevesebb, akkor a következő hétre növeld a napi ch-dat 20 grammal, ha több, akkor ugyanennyivel csökkentsd.


A testzsírszázelék csökkenés mindenképp együtt jár a testtömeget csökkenésével, csak akkor nem, ha valami csoda folytán közben vizesedsz.


3-4 hónap alatt, ha ügyes vagy, akár 15 kg-t is le tudsz adni.


És a kajádat nyersen mérd, ne főve/sülve, ezt sokan elcseszik eleinte.

2015. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Úgy szándékoztam mérni. Viszont egy valami, ami nagyon érdekel. Van a zabpehely meg a rizs ugye? Azt is szárazon mérjem? Mert ha le mérek szárazon, 500g rizst az nagyon sok! A zabpelyböl is 100g mérjek? Mert az is meg szívja magát vízzel és nagyon sok lesz belőle...
2015. nov. 27. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindent szárazon, de minek neked 500 g rizs, ha diétázol?

A zabpelyhet meg minek mérni, miután megszívja magát? Szárazon kimér, több dolog nincs vele.

A rizst kell mérni főzés után. A főzés utáni tömeget elosztod a főzés előtti tömeggel és így megkapod, hogy hányszorosára nőtt a tömege (ideális esetben 1,7-2,2) és ezzel a számmal megszorozva méred ki a főtt rizst.

2015. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem 500g eszek csak példát írtam, nagyjából 300max 350 eszeke gy nap. Kösz a választ.:)
2015. nov. 27. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Még az is sok. 200 alá. 1,5-2,0 tskg legyen.
2015. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. :) Nem vitatkozni szeretnék, de online kalkulátorral mértem ki. Az egész étrendemben a ch max 171g.
2015. nov. 27. 22:35
 7/8 A kérdező kommentje:
85 2g/tskg = 170g ch ezt majd csökkentem idővel, de egyenlőre még működő képes... Ha nicsn fogyás csökkentem:D
2015. nov. 27. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy "mindenféle képen", közben meg csak egy képet linkeltél. :)


A szó amit keresel: mindenféleképpen (= minden áron, minden körülménytől függetlenül).


Általános iskola, nem nehéz.

2015. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!