Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A shakerbe először a vizet...

A shakerbe először a vizet vagy a port kell beleönteni?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon hülye kérdés,de múltkor egyik ismerősöm megszólt azért,hogy én először a vizet töltöm a shakerbe és utána a port öntöm bele.Mi volt a baja ezzel?
2015. nov. 29. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én mindig a port rakom először, de igazából oly lényegtelen. Csak általába azért kerül bele először a por, mert mondjuk itthon belemered, elmész a konditerembe és akkor ott már csak vizet kell hozzá keverni.
2015. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Cortez70 ***** válasza:
85%
Mindegy.
2015. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A#szilard ***** válasza:
Ezen jót mosolyogtam :)
2015. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Kisboltos ***** válasza:

Ha kimosod előtte a shakert, majd belerakod a port, akkor esetleg leragadhat az aljára, amit majd utólag kell levakarni. Ezért én először a vizet rakom bele.

Meg én így is szoktam meg az évek alatt.

2015. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Cortez70 ***** válasza:
De mivel az embernek több shakere van, így van mindig száraz is. Minek raknék vizes shakerbe port? :)
2015. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Azért rakom bele először a vizet, mert úgy látom pontosan a shaker oldalán, hogy mennyi decit is engedtem bele! Ha meg belenyomnám először a port, úgy már nehezebb.

Pl. én mindig 4 dl vizell keveremm, így feltöltöm a shakert először vízzel a vonalig, és utána mehet bele a por. Szerintem ez így egyszerűbb.

2015. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Cortez70 ***** válasza:
85%
Mert mi történne ha nem pont 4 deci vízzel kevernèd? :)
2015. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
7. Megszokás. (na mondjuk 3 deci vízzel biztos csömörebb lenne, ha már így szoktam meg). De akkor minek van a shaker oldalán a számozás? Ámr ennyi erővel minek méricskéltek mindent ki grammra, úgy érzésre mehet a fehérje is, belemarkolsz, beledobod a shakerbe, oszt jóvan...
2015. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A hardcore gyúrósok a lábuk közé fogják és bal kézzel a port öntik, jobb kézzel a vizet.


De Chuck Norris például a shakert önti a vízbe, proteint meg nem is szed, mert felesleges, az ő izomzatába Chuck Norrison kívül más úgysem tud beépülni.

2015. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"De mivel az embernek több shakere van"


Már miért is lenne több shakere?

2015. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!