Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavó vs. Barna rizs fehérje?

Tejsavó vs. Barna rizs fehérje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megszeretném kérdezni elsősorban azok véleményét,akik már tapasztalták is, hogy van-e lényeges különbség a Biotech m-es tejsavó fehérje és a naturize barna rizs fehérje között?

Barna rizs fehérjét nem rég szedem, előtte tejsavó volt, gondoltam kipróbálom ezt, rakok bele külön BCAA -t és L-glutamint is..


Lehet annyira hatásos, és látványos fejlődést elérni a naturize -vel, mint egy biotech -el?

Oldalon azt írják garantált 80% fehérje tartalom..jobb mint a tejsavó sok mindenben.stb.stb.. de nyilván, maguk ellen nem beszélhetnek..

szóval.

van valakinek személyes tapasztalata e kapcsán?

Valaki aki használta mind2-t?

Személyes vélemények?


biotech( [link]

naturize( [link]


Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 1. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézd én, mint abszolút alláti fehérje hivő
2015. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na elküldte ez a szar. Szoval én azt mondom neked, hogy ha rendben van az étrended nem ezen fog múlni a fejlődésed, nyugodtan próbáld ki.
2015. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Szerintem sem ezen fog múlni a forma, de én is inkább az állati fehérjét javaslom.
2015. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
81%
A fejlődésed meg nem a tápkiegen fog múlni, hanem az egész napi össz kajabeviteltől. Tápkieg nélkül is ugyanúgy fejlődsz, ha megvan a napi bevitel szilárd kajából.
2015. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Glacierous ***** válasza:
Az állati fehérje jobb,de ezen nem fog múlni.
2015. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tap bela ***** válasza:

A rizsfehérje egy tök régi találmány, csak most kezdsték el népszerűsíteni, talán mert 1Ft-ért megvehető, és 10.000Ft-ért eladható. Éljenek a naturálok a vegák, és a paleok.


A rizs fehérje 59BV értékű, mint mondjuk a tojás 100BV. Az hogy hiányoznak belelő az EAA-k egy része!!! Tehát valamivel pótolni kellene a hiányt, mert minden EAA-ra szükség van.


A kérdésed második felével kapcsolatosan a biotech iso whey zero?!?!


Valaki magyarázza el nekem mitől zéró ez a termék?!?!


Ha ez az összetétele:

Ingredients:

Protein pre-mix (whey protein isolate, hydrolyzed whey protein isolates, cross flow ultra-filtered whey protein concentrate, BCAA (branched chain amino acids)), thickener (E466, E415), sweetener (E955), stabilizer (E340), milk protein, anti-caking agent (E551), emulsifier (E471)



Akkor mitől laktóz mentes?!!!!!!!!!!!!!!!

2015. dec. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most kaptam natrize BARNA rizses proteineket, majd később elmondom, hogy milyen.

Miért? Megpróbálok savó meg egyéb cuccokat kerülni. A reklámja szerinte teljes értékü fehérje, BCAA és Glutamin is meg van benne. 2.0-ás Ultra Silk is van, ami simább elvileg.

Megnézzük, egyelőre itt van a polcomon, ha kipróbáltam, megkóstoltam szólok.

2018. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még egy marketing/ismeretterjesztő cikket találtam:


[link]

2018. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Naturize barnarizs fehérje ihatatlan!

Kénytelen vagyok a tejsavó fehérjénél maradni.

2018. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"rakok bele külön BCAA -t és L-glutamint is.."


Elvileg a reklám szerint mind a Biotech, mind a Naturize termékeiben ezek benne vannak már.


Ettől függetlenül edzés közben szoktam inni egy BCA-Glutamin-Taurin keveréket. (szintén reklám általi befolyásoltság) BCAA Glutamin Expressz, nagyon jó amúgy. Bár kicsit aggódom. Nagyon jól pörget, de úgy érzem előbb elfáradok. Korábban még belefért egy kis aerob-kardió a végére, ezzel meg nem. Talán a taurin kipörgeti az energiáimat?

2018. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!