Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt az apukás formát hogyan...

Ezt az apukás formát hogyan lehet elérni? Hozza magával a kor vagy kondizni kell hozzá?

Figyelt kérdés

Az átlag 30+os csókák ilyen apukás formát kezdenek ölteni.


de mégis hogyan izmosodnak meg?


Hozza magával az anyagcsere változás, ami a korral jár?


Vagy minden férfi elmegy kondiba és ott ölt viszonylag emberi formát?


2015. dec. 1. 21:27
1 2 3 4
 1/37 Cortez70 ***** válasza:
100%
Kb nulla izmuk van, inkább csak behíznak.
2015. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

hát nem tom, de munkába' vannnak csávokák, hogy "fiatal korukban vékonyak voltak"


most meg akkora a csuklója mint nekem a lábszáram...


mondjuk lehet, hogy ők még voltak katonák, mert ilyen 40-hez közelitő korosztály

2015. dec. 1. 21:37
 3/37 Cortez70 ***** válasza:
100%
45 vagyok. Voltam katona, de a csuklóm marhavèkony. Pedig nem pici izomtömeg van rajtam. Csuklót nem tudsz izmosítani.
2015. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez most nem az ami az ostoba usába megy a "dad-bod" "dad body"


Mert az egy rakás szar. Annyi hogy van sörhasad, és ez állítólag szexi. Sose volt az, sose lesz az, valaki kitalálta, és a sok befolyásolható ostoba meg ezen pattog

2015. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

hát bocs, de ha bemesélik a népnek, hogy a ocsmány dagadék nők szex szimbolumok, akkor a férfiaknak is járjon már egy kis luxus, hogy az elhanyagolt testünket istenitsék egy kicsit:D


amugy sztem sem oké az aputest..


de amugy tényleg iszonyatosan vastag csuklója van annak az embernek, de ezek szerint neki biztos vastag a csontja:D

2015. dec. 1. 21:55
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

"de amugy tényleg iszonyatosan vastag csuklója van annak az embernek, de ezek szerint neki biztos vastag a csontja:D"


Azért, mert egy embernek vastag a csuklója, attól még nem lesz izmos. Ráadásul nem is a sörtől vagy edzéstől lett vastag a csuklója, hanem genetika.

2015. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Cortez70 ***** válasza:
Igen, eleve vastagabb az ízületük. De mièrt a csukló szàmít, mikor van làbizom, hàt, mell, vàll, kar, has ?
2015. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
hát nyilván ezeknek az embereknek a váza sokkal erőteljesebb, ugyhogy emberesen néznek ki alapból
2015. dec. 1. 22:01
 9/37 Cortez70 ***** válasza:
100%

Itt vagyok egy friss kèpen. Szerinted emberesebb egy pocakosabb, de vastag csontú apuka nàlam?

[link]

2015. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 kovpet ***** válasza:
100%

"ők még voltak katonák"


AZ biztos nagyon sokat számít. Mondjuk inni meg lopni megtanult, aki erre fogékony volt. Meg felszedtek 10-20 kilót.


Ne a vágyaid, hanem a realitás alapján éld az életed.

2015. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!