Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz ez? És ez miért van?

Jó lesz ez? És ez miért van?

Figyelt kérdés

1.

Az a baj ahova járok le kondizni, hogy van egy fekpad viszont az nagyon széles. És vékony vascső tartsa az egész súlyt, az a állványa. Nagyon ki van szivacsozva és ha kinyomom a mellkasomat, akkor nem férek hozzá normálisan a súlyhoz... Milyen gyakorlatokkal tudom helyetesini? Van egy pad amin hátra dőlve kell nyomni a súlyt. Kicsikét azért meg van döntve, az jó mellre? Nagyjából így néz ki.: [link]


2. Miért van az hogy fekvőztem, és nagyjából a 2-3 sorozatnál(nem tartottam nagy pihenőket.) mikkor elkezdtem első pár fekvőnél, egyből mintha ki ment volna a kezemből az erő. Bármennyire is próbáltam felnyomni magamat, nem tudtam teljesen elhagyta a karomat az erő, de csak így hirtelen a semmiből, bármenyire is próbáltam nem tudtam meg tartani magamat. Egyből a talajjal találkoztam. Nem fordult még hasonló elő...



2015. dec. 2. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
És?Jól van ez így?
2015. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3. Ja és meddig tart egy normális bedurranás? Miért van az mire a következő gyakorlatra térek rá, már a megedzet részeket nem érzem úgy bedurranva? Pedig jól meg edzem, legalább is elégé érzem, és hogy fáradt már az a izom amire dolgoztam. Szinte nagyjából úgy néz ki, ha bicepszre dolgozom, a végére már bedurranva érzem, viszont még az is kellemetlen ha ráfeszítek. Annyi erőt nem érzek abban a izomban hogy jól rá tudjak feszíteni.
2015. dec. 2. 18:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hülye kérdésért, meg a fúra címért. De már nagyon fáradt vagyok.:)
2015. dec. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!