Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hamburger pogácsa, diétába?

Hamburger pogácsa, diétába?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mennyire fér egy héten 3x enni, hamburger pogácsát? Hétfő,Szerda,Pénteken lenne. Ez 51% szója másik része, pedig marhahús. Magas a fehérje tartalma. Teljes kiőrlésű zsömlébe rakni, és mennének bele zöldségek.

2015. dec. 5. 15:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint, szerintetek csak hátrány lenne és nem előny?
2015. dec. 5. 15:48
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Én kerülöm a szójàt ha lehet, de ha tudod a makrokat és beleszámolod az ètrendbe akkor belefèr.
2015. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak sütöd kizárólag húsból, akkor az jobb. Bár ebből se lesz gond, szerintem.
2015. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy ez a csomagolt fajta. Viszont kicsit mintha nehezen emészteném. Nem nagyon eszek ilyeneket, de másnap még érzem a hasamat hogy kicsit fel van puffadva.
2015. dec. 5. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem ennék előre csomagolt húspogácsát, nemhogy diétába. Az mind szemét. A rendesen színhúsból készített húspogácsa viszont kiváló.
2015. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem emberi fogyasztásra alkalmatlan. Csinálj inkább magadnak darálthúsból! Nem véletlen puffadsz fel tőle...
2015. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!