Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 nap nagy gond lenne?

2 nap nagy gond lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elszúrtam. Nem vettem, meg előre a húst így most 2 napig nem lesz étrend. A fogyást is el szúrtam, mert kajásan, és 2-3l víz lenyomása után mértem magamat. Ez még pénteken volt, most reggel meg mértem magamat, és 2kg kevesebb vagyok... Figyeljek az otthoni koszt, evésére vagy mehet csak úgy? Mert 2 kg az nagyon sok...

2015. dec. 6. 12:46
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Ma is tudsz húst venni. És nem csak húsból tudod bevinni a fehérjét.
2015. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Faluban élek, nagyon messze vannak innen a boltok. Háznál sajnos nem tudok, eladó húst. Itt van 2 bolt ahol, lehet húst kapni. Az egyikbe már elfogyott, tegnap kérdeztem, csak hétfőn 10 órakor lesz. A másik helyen van. De ott mindig szó szerint rossz húst adnak. Másnap már büdös szokott, lenni a csirkém pedig hőtőben tárolom.
2015. dec. 6. 12:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a város van messze*
2015. dec. 6. 12:55
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Egyèl tojàst, túrót és ha van proteinporod akkor az is jól jöhet.
2015. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már sikerült megoldanom. Ma ettem 1 csirkemell, még egy db van durván 50g. Anyu csinált, lecsós nokedlit, csirkemellből... Úgy hogy ma ezt eszem. Meg protein port. Holnapra marad a 12db tojás (gombásan) abban is van valamennyi. Kedden meg már ugyan úgy lesz, normálisan kajám.:)
2015. dec. 6. 15:09
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Akkor zsír. Màrmint megvan a fehèrje. :)
2015. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen.:) Először tök abban voltam, hogy disznóból készíti. De nem... Haza értem, mondja egyek csirkemellből csinálta ohh mondom megyek is.:P Soha többet nem rántok, csirkecombot. (Meg lett volna, a hús végül mert anyu adott, egy kevés mellet, meg combot. Tegnap tyúkot vágott abból volt minden. De nem ez a lényeg, kirántom nagyba a melle tök zsír minden. A combja meg nem sült át... Pedig megvagdostam, kisebb lángon adtam neki(tovább csináltam, mint a mellet.) Már szinte jó fekete volt, egy két helyen. Mondom biztos hogy jó. Reggel enni akarok belőle, és komolyan mondom. Nyers volt, a húsa... Azt mire elrágcsáltam volna, az állkapcsom be durrant volna tőle...
2015. dec. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!