Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kuráitok, fejlödésetek, miert...

Kuráitok, fejlödésetek, miert nyultatok koxhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom sokan megvetitek meg a feherje is kox sokaknak de akiknek kicsit is van hozza esze olyan embereknek szolok:) ti mivel szaritotatok, mik valtal be legjobban tomegeleskor, melyik markat preferaljatok, mi vetra titeket ilyenek:) csak erdekesseg, nem tanacs kell, csak kivancsi vagyok a ti tapasztalataitokra is:) 100 szemes danasok nem erdekelnek

2015. dec. 6. 13:39
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
De ezt neked itt senki nem fogja leírni. Itt eleve mindenki naturál, de 200-at nyomnak fekve, 60-al végeznek egykezes evezést és 20-as cerkájuk van.:) True story.:) Neten mindenki erős.
2015. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert, amikor amugy is nevtelenul megy az egesz...:D
2015. dec. 6. 13:52
 3/12 A kérdező kommentje:

Masreszt meg ugy nem ertem az atlag embereket hogy minden nevesebb ember fizikuma elerheto naturalba... dehogy elinditsam a lavitanat:D

Februar vegetol szalkasitas kemiai resze:

Heti 3ml propi (elite)

Heti 3ml tri-t (BD)

Napi fel airmidex

Napi 3 clenbuterol (Malay)

Napi 2 L-thy.

Johet a tietek is:)

2015. dec. 6. 14:00
 4/12 Cortez70 ***** válasza:

És mióta edzel? Most milyen a forma?

Az előző írásodat ugye úgy értetted, hogy nem mindenki formája érhető el naturálban, csak a legtöbb ember azt hiszi? Igen, sokan hiszik, hogy idővel naturálban is brutál lehet bárki, csak edzeni kell. :)

2015. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 eve edzem( lehet tamadni ) most fedett vagyok, mert a kilok nekem konnyen jonnek, alapbol de probalok 15tzs fele nem felmenni(csak ugye december:)). En amugy azert kezdtem el, mert regen kisdagat voltam, folyton csuffoltak ezert visszahuzodott es csendes voltam(persze elejen kemia nem) meg persze a lanyok miatt. De varom a ti torteneteiket is.:) Es igen azokra gondolok amikor megkerdik: "Arnold natural volt? Szerintem igen" es meg sorolhatnam:))
2015. dec. 6. 14:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem nyomnék tri tranabolt mert úgy is csak tesztó lesz benne. De legalább kiegészíti az elit tesztóját amibe csak MAX 75 mg/ml van.
2015. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tri trenabolt akartam írni
2015. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bár a hcg-t meg a proviront sem láttam a leírásodban. Én rövid észterűt nyomnék röviddel, vagy hosszút hosszúval és az elején egy kis rövid amíg nem kezd hatni a hosszú észterű cucc. De olvasgass még egy kicsit szerintem
2015. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Minek kellene provi ha megy airmidex? Hcg minek menne 12 hetes kuran? Most megy heti 500ui hosszabb tomegeles miatt. De meselj meg kerlek
2015. dec. 6. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:
12 hetes kúránál felesleges heti 500 ui hcg. A végén bőven elég lenne. De ha én nyomnám heti 100-nál többet biztos nem szúrnék belőle. A proviron megakadályozza a tesztoszteron ösztrogénné alakulását. A nolva pedig CSAK leköti a MÁR meglévő ösztrogént. Majd szépen abba hagyod a nolvát aztán robban a bomba. Felszabadul az ösztrogén aztán vehetsz melltartót magadnak.
2015. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!