Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dupla kérdés, vállból nyomás?

Dupla kérdés, vállból nyomás?

Figyelt kérdés

1. Vállból nyomás helyet, milyen gyakorlatokat végezhetek, amihez nem kell súly? (Saját súly lenne, a jó.) Azért is mert csak egy db jó súlyzóm van. Avval hogyan miként, kivitelezhetném a vállból nyomást? Tudok használni kettőt, is de csak 5-7kg volna. Így akkor csináljak több sorozatot belőle, és ne tartsak pihenőt? Max annyit hogy iszok, egy két korty vizet. Így a végére, elégé nehezen megy már mikkor végzek vele, érzem azért a megdolgozott izmot. De ehhez csak annyi pihenőt, kell tartanom még iszok.


2.

Ha valaki abba hagyja az edzést, mennyi idő az amikor pár hét alatt vagy max 1 hónap alatt úgy nézne ki mint előtte? Mondjuk feltételezzük hogy ez a személy, már el van zsírosodva 25-30% testzsíron van.



2015. dec. 6. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
15,14,13,12 legyen?
2015. dec. 6. 20:46
 2/7 Cortez70 ***** válasza:

1. Mehetne pl falnàl kézállàsban karhajlítàs.

2. Attól függ, hogy mennyi ideje edz, mennyi izmot pakolt fel, milyen az ètrendje, stb. Èn több hónap alatt sem lennèk izomtalan, mivel van rajtam elèg tömeg. Aki meg kezdő az hamar visszaesik az alapszintre, mert nem sokat pakolt mèg fel.

2015. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagy rajtam a tömeg, soha nem próbáltam még... Holnap eljön akkor az ideje. Húzódzkodni szeretnék, viszont nem megy belőle, kettőnél több... (Az mennyire fontos, hogy kifelé vagy befelé néz a kezem?) Súlyzóval edzem, a hátamat de nem lenne, gond ha néha napján húzódzkodnák egy párat? Csak hogy bele tanuljak.
2015. dec. 6. 21:03
 4/7 Cortez70 ***** válasza:

Az jó, ha szeretsz húzódzkodni, de én mást írtam neked vállra: kézen állsz és karhajlítás. Ez megy vállra. Vagy ha ez nem megy, akkor pike fekvőtámasz.

Hátra jó a húzódzkodás szélesebb fogással, mikor a tenyered nem magad felé néz. Ha magad felé néz és szűkebben fogod, akkor jobban dolgozik a bicepsz.

2015. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Nézd meg kérlek, ezt a videót így csináljam? Elég ennyire, behajlítani? https://www.youtube.com/watch?v=orxadnKkJ7c


Am fekvőnél is így voltam, nem ment egy sem. Térdelve kezdtem, most már rendesen tudom eddigi legtöbb 40 volt. Csak gondolom, ha néha néha belenyomok mindig egyre több fog menni.

2015. dec. 6. 21:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebből a pikéből mennyit csináljak? 12-10-8?
2015. dec. 6. 21:14
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Azt kellene elérni, hogy teljesen leengedd magad. Jó előgyakorlat a pike fekvőtámasz. Keress rá.
2015. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!