Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz így? Hogyan kell a...

Jó lesz így? Hogyan kell a pihenő?

Figyelt kérdés

12kg-val csinálom a kalapács bicepszet, annál már a végére szinte alig megy. Mennyi az ideális pihenő, egy egy sorozat végén?



Vállból nyomás jó lesz így? Van egy 11 és egy 12kg fix sulyom elég?



2015. dec. 7. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én általában fél perc pihenőt szoktam tartani a sorozatok között, szerintem ez korrekt.


Vállból nyomást egyforma súllyal végezd, különben egyenletlenül nő a két vállizom. Az hogy elég-e, neked kell érezni, a lényeg h rendesen bedurranjon, de azért másnap még tudd mozgatni. :)

2015. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most az a 1kg + ide van oda. Max azt tudnám meg csinálni, hogy a betonos súlyzómból 1kg le csiszolok. Vagy pedig 4 sorozatot alkalmazok. Balra 1x 11kg-val, majd 12kg-val és így a jobbra is.
2015. dec. 7. 16:28
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Annyit pihenj, hogy a légzésed közel a normálisra álljon vissza. Ez kb fél-1 perc. Súlytól is függ, mert egy 150 kilós guggolás után több perc is lehet a pihenő.
2015. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, az a +1kg sokat számít. :) De ha felváltva alkalmazod, akkor korrekt a dolog.


első voltam

2015. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!